JBL GO 2 Bass modu nasıl açılır?

janggeum

Hectopat
Hepsiburada'dan JBL GO 2 aldım. Yorumlar hep olumluydu. Lakin bası ve sesi çok zayıf çıkıyor, nasıl açılıyor bilemedim. Yoksa bana gelen JBL arızalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2senedir kullanıyorum bas modu olduğu ne duydum ne de farkettim hocam ama zaten aşırı bass ı yüksek olan bi hoparlör değil çok bir şey beklemeyin. En fazla masaya yatık şekilde koyarsanız hareket edecektir o da bass booster muziklerde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
varmış hocam ben de ilk defa duydum şuraya bırakayım. Bir şey daha öğrendim şarj yerinde yazan seri no da nd ise olmuyormuş an ise oluyormuş benim ki şansıma nd çıktı.

Son düzenleme:
2senedir kullanıyorum bas modu olduğu ne duydum ne de fark ettim hocam ama zaten aşırı bass ı yüksek olan bir hoparlör değil çok bir şey beklemeyin. En fazla masaya yatık şekilde koyarsanız hareket edecektir o da bass booster muziklerde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
varmış hocam ben de ilk defa duydum şuraya bırakayım. Bir şey daha öğrendim şarj yerinde yazan seri no da nd ise olmuyormuş an ise oluyormuş benim ki şansıma nd çıktı.

Anladım hocam. Yorumlar çok yanıltıcı. Yorumlar da basstan dolayı masanın üstündeki bardak düştü diyenler vardı. Benim 10 yıl önceki Creative 2+1 sistemin %25 seviyede bundan daha fazla ses ve bass çıkarıyor. Şarjının ne kadar kaldığını nereden görüyoruz?

Anladım hocam. Yorumlar çok yanıltıcı. Yorumlar da basstan dolayı masanın üstündeki bardak düştü diyenler vardı. Benim 10 yıl önceki Creative 2+1 sistemin %25 seviyede bundan daha fazla ses ve bass çıkarıyor. Şarjının ne kadar kaldığını nereden görüyoruz?
hocam 200tl lik şeyden bu kadar beklenti olmasın eğer apple cihazinız yoksa göremezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı