JBL GO 2 vs JBL CLIP 3

Hyponus

Kilopat
Daha fazla  
Bu 2 hoparlörden birisini alacağım ama aralarındaki fiyat farkının değip değmeyeceğini merak ediyorum. (Ses kalitesi ve pil performansı).
(Anker, Xiaomi tarzı şeyler önermezseniz sevinirim, sadece bu 2'si arasındaki farkı merak ediyorum. )

Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz değerlendirin. Faydalı olabilir:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu 2 hoparlörden birisini alacağım ama aralarındaki fiyat farkının değip değmeyeceğini merak ediyorum. (Ses kalitesi ve pil performansı).
(Anker, Xiaomi tarzı şeyler önermezseniz sevinirim, sadece bu 2'si arasındaki farkı merak ediyorum. )

Cevaplarınız için teşekkürler.
Clip 2'yi kişisel olarak kullandım. Gayet iyi ve performanslı olduğunu söyleyebilirim.

Özellik olarak bakarsak clip3. Go 2'den daha düşük frekanslara inebiliyor, bataryası da daha iyi.
peki 100 lira fiyat farkına değer mi sizce?
Siz değerlendirin. Faydalı olabilir:

Teşekkürler.
Birazdan 2'sinide izleyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı