JBL GO 3 alınır mı?

KannHeil

Hectopat
JBL GO 3 alınır mı arkadaşlar? Bu ürünü alsam havuzda,duşta,küvette vb. kullanabilir miyim? Ses seviyesi tatmin ediyor mu? Bu fiyata daha iyisi veya alternatifleri var mı? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

JBL GO 3 alınır mı arkadaşlar? Bu ürünü alsam havuzda,duşta,küvette vb. kullanabilir miyim? Ses seviyesi tatmin ediyor mu? Bu fiyata daha iyisi veya alternatifleri var mı? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
JBL GO 2 alın , 3 yerine.

GO 3 kullanıyorum 5 aydır GO 2 kullanan arkadaşım da çok beğendi kesinlikle tatmin ediyor her şekilde GO 2'den artısı olarak herhangi bir kapak kapatmak zorunda olmadan su geçirmez Type-C kullanıyor ve görünüşü ve hissiyatı Premium gibi.

Arasında 40 TL fark var. 2 mi alınmalı?
GO 2'nin ses sistemi daha iyi diye biliyorum. Onun dışında GO 2 çok daha şık duruyor. İsterseniz benim "buz mavisi" oğlanı atayım.

Arasında 40 TL fark var. 2 mi alınmalı?

2'yi almayın 3 her şekilde daha iyidir internette testleri var dinleyebilirsiniz 2 ile 3 ses olarak almak isteyen birisi 3 alır alan arkadaşlarım var 2'yi benimkini dinledikten sonra pişman oldular onun dışında tasarım herkese hitap etmeyebilir ama kumaş hissiyatı yanındaki kancasıyla bence mükemmel dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı