JBL quantum 600 kulaklıktan cızırtı geliyor

BatuhanBLK97

Decapat
Merhabalar herkese.

Bu kulaklığı kullanmaya başladıktan iki gün sonra sadece sol tekinden cızırtı gelmeye başladı. Arkadaşımla Discord'da konuşurken karşılaştım ilk önce öncesinde herhangi bir sorun olmamıştı. Düzeldi 10 dk kadar bir süre sonunda, ertesi günlerde daha PC'yi açıp kulaklık bağlanır bağlanmaz vermeye başladı cızırtıyı. Uygulamasını fabrika ayarlarına sıfırlamak duruma tek seferlik bir iyileşme sağlasa da sonrasında cızırtı süreleri sıklaştı ve dozajı arttı. Aztek teknolojiye gönderdim geri, yeni ürün gönderdiler lakin 'yeni' olduğunu iddia ettikleri kulaklıkta da birebir aynı sorun baş gösterdi ve yine Discord'da giriş yaptıktan sonra başladı. Discord'a bu radde uyumlu bir kulaklığın Discord yüzünden cızırtı yapmaya başlaması tesadüf olsa gerek diye düşünüyorum ama belli mi olur :) sesi tamamen kapattığım da PC'den veya kulaktık üzerinden cızırtı da ufak gecikmeli şekilde kesiliyor, bazen de bana mısın demiyor ve tam gaz devam ediyor. Yazılımsal, çakışan başka ayar veya uygulama mı var? Uygulamasını sildikten sonra da kalp atışı gibi olan cızırtı tam gaz devam ediyor ama mikrofonu yukarı kaldırdığım da tamamen kesiliyor, tersine dönene kadar şu an böyle hiç değilse. Kulaklıkla alakalı da olabilir galiba... Fikri olan var mı acaba?

İyi günler dilerim herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı problem bende de var. Sen nasıl çözdün usta?
Açıkcası çözemedim. 3 defa gönderdim kulaklığı en sonunda sorun saptamadılar. Son gelenin çekim mesafesi daha fazla ve cızırtı sorunu daha kısa sürdüğü için kabullendim. Hiç değilse sürekli değil kısa aralıklarla cızırtı yapıyor diye şükrediyorum halime. Kronik bir sorun ve üretimiyle alakalı olduğu söyleniyor o yüzden şans işi baya

Yeni konular

Geri
Yukarı