JBL quantum 600 vs Sennheiser gsp 300

Hocam ucuzluktan sormadim. Bütçem 1500 lora civari . O yüzden sordum
Bütçe 1500 TL ve kablosuz istiyorsan Sennheiser HD 450BT tavsiye ederim. İllaki oyuncu kulaklığı olmasına gerek yok. HD300 kullanıyorum. Oyunda da çok tatminkar. İnanır mısın bilemem ama bazı anlarda film izlerken film içerisinde arkadan gelen bir seste acaba cidden arkamdan başka bir ses mi geldi diye kulaklığı çıkarıp arkama baktığım olmuştur. Oyuncu kulaklığı diye bir kısıtlamaya girmeyin derim. Kulaklık hafif ve konforlu. Benim düşüncem böyle.

Sennheiser tek geçer. Şu ana kadar en sorunsuz ve en iyi müşteriye hizmet sunan firmadır kendisi bence.

Bu markanın kalitesi cidden bambaşka 1 kere deneme şansı buldum o da müşteri hizmetleri kulaklığıydı ama ona rağmen deneyimlediğim çoğu oyuncu kulaklığından çok daha iyi bir sese sahipti kendisi.

@DjKedi hocam zamanında sorun çıkaran kulaklığını servise yolladığında elinde aynı ürün bulundurmadıkları için 4 kat daha pahalı ve daha gelişmiş bir modeli yollamışlar.

Bir arkadaşım atmıştıma oradan kalan bir görüntü.

1611268824235.png

Bu arada cx 200 IInin fiyatı saçma bir şekilde 500 lira görünüyor ama stok olmadığı içindir. Attığım grafikten kulaklığın fiyatını görebilirsiniz ( ben Vatan'dan bir kampanya ile 120 TL'ye almıştım )

1611268990022.png

Sonuç olarak ben kulaklıktan, sesten anlamam o kadar hassas kulaklarım yok. Fakat müşteri memnuniyeti açısından tartışmam bile. Görüyoruz her gün "ürünü garantiye yolladım 1 aydır süründürüyorlar" diye konular açılıyor. Ülkede en güzel teknik destek veren firmalardan birisi olduğunu düşünüyorum. Normalde hiçbir ürün-firma için fanboyluk yapmam ama Allah var şimdi siz söyleyin ben bunları nasıl övmeyeyim :D.

Son düzenleme:
Bütçe 1500 TL ve kablosuz istiyorsan Sennheiser HD 450BT tavsiye ederim. İllaki oyuncu kulaklığı olmasına gerek yok. HD300 kullanıyorum. Oyunda da çok tatminkar. İnanır mısın bilemem ama bazı anlarda film izlerken film içerisinde arkadan gelen bir seste acaba cidden arkamdan başka bir ses mi geldi diye kulaklığı çıkarıp arkama baktığım olmuştur. Oyuncu kulaklığı diye bir kısıtlamaya girmeyin derim. Kulaklık hafif ve konforlu. Benim düşüncem böyle.
Hocam çok teşekkür ederim

Hocam çok teşekkür ederim.
Rica ederim hocam. Sennheiser HD 450BT özelliklerinde total harmonik bozulma (1 kHz, 100 dB) <0.3 % diye bir ibare yer alır. Harmonik bozulma aynı anda farklı frekanslarda yani bas ve tizin aynı anda çıkması gereken senaryoda seste oluşan bozulmayı ifade eder. Bu değeri düşürmek için Sennheiser ciddi çalışmalar yapmaktadır. Ses kalitesi adına bu önemlidir. Bunu aldıktan sonra müziği kapatıp oyuna giremeyeceksiniz ama bu dediğimi unutmayın alırsanız eğer. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı