JBL T110 kulaklık 6 ayda bozuldu

Dostum öncelikle geçmiş olsun. Aynı kulaklıktan ben de kullandım. 1,5 - 2 yıl civarı kullandıktan sonra benimki de bozuldu. Kablolu hiçbir kulaklığı 2 yıldan fazla kullanamadım. Hepsi bozuluyor bir süre sonra. Ama sizinki biraz erken olmuş. Bu yüzden artık bluetooth kulaklık kullanıyorum. Kesinlikle daha konforlu. Garantiye göndermenizde fayda var diyeceğim ama kutusu da kayıp yazmışsınız. Müşteri hizmetleri numarası vs bulabilirseniz iletişime geçin olmadı.

6 ay yine iyi dayanmış. O kulaklık kullanıma bağlı olarak çok daha önce bozulabiliyor.

Garantiye yollayın, genelde yenisiyle değiştirirler.

JBL markasında bir tarafın ses kalitesinde bozulma şikayetini çok okudum. 6 ay kısa bir süre bozulmak için. Ayrıca mesajları okurken çok şaşırdığım bir şey var neden kulaklıkları cebinize koyuyorsunuz ki? Bozulması için büyük sebep bu. Ben kulaklık kılıfına daha sonra cebime koyuyorum ve böylelikle kolay kolay bozulmuyor. Benden size birkaç kılıf örneği:

IMG_20220126_101827.jpg

JBL markasında bir tarafın ses kalitesinde bozulma şikayetini çok okudum. 6 ay kısa bir süre bozulmak için. Ayrıca mesajları okurken çok şaşırdığım bir şey var neden kulaklıkları cebinize koyuyorsunuz ki? Bozulması için büyük sebep bu. Ben kulaklık kılıfına daha sonra cebime koyuyorum ve böylelikle kolay kolay bozulmuyor. Benden size birkaç kılıf örneği:

Eki Görüntüle 1282667
UiiSii HM7 ve KZ ES4 görüyorum sanki :)

Güzel bir öneri hocam, günlük hayatta ben de pek uyamıyorum ama böyle yapmak lazım aslında.

UiiSii HM7 ve KZ ES4 görüyorum sanki :)

Güzel bir öneri hocam, günlük hayatta ben de pek uyamıyorum ama böyle yapmak lazım aslında.

Kulaklıklardan anlayan biri 👏👏👏 evet uiisii markasını bilen az olur aslında ama sen bildin. Uiisii HM7 ses kalitesini çok seviyorum. Çin'den yıllar önce 7 TL'ye almıştım 😃 vergi gelmeden önce Çin'den kulaklık alma takıntım vardı artık yok. Diğerini de bildin KZ ES4. Özellikle bu modelin ses kalitesi ve Deep bass lezzeti bir başka. Bu modeli de Çin'den 60 TL civarına almıştım taa o zamanlar. Kılıf olmadan cebime sokmam kolay kolay en fazla gömlek cebine o da belki.

Eki Görüntüle 1282667

JBL T110 kılıfla gelmiyor zaten 100 TL'lik kulaklıktı geçen sene. Şimdi 200 TL olmuştur gerçi.

JBL T110 kılıfla gelmiyor zaten 100 TL'lik kulaklıktı geçen sene. Şimdi 200 TL olmuştur gerçi.

Benim kulaklıkların çoğuda kılıfta gelmedi kendim satın almıştım görseldeki 2 kılıfı. En soldaki tinaudio markasının kulaklığı ile gelmişti. Bu fiyat artışı akıl alır gibi değil. Hiç kılıfa para verilmeyecekse bile size çok basit yöntem; ağzı kilitli poşete koyun öyle taşıyın. Ben öylede kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı