JBL T450BT Wireless Kulaklık İnceleme

Merhaba dostlar.

Bunu buraya atmamdaki amaç belki almak isteyen olur, belki buradan bakıp bir fikir sahibi olabilir diye.

Bu ürünü yaklaşık 1 ay önce ₺220'ye Vatan Bilgisayar'dan satın aldım. Ve şu an daha yüksek fiyattan satılıyor dolar yüzünden. Şu kısımdan ürünün siyah modeline ulaşabilirsiniz:

Vatan Bilgisayar - JBL T450BT Siyah Kulaklık
Ben siyah olan modelini tercih ettim gayet şık ve güzel gözüküyor.

f3987d1d-a5ca-4752-98fc-acf6dacb3939.jpg

En büyük ve haliyle bu şekilde gözüküyor gayet sade ve güzel bir tasarımı var. En büyük avantajlarından biri ise çok ufak bir hale bürünebiliyor olması. (Yani katlanabilir olması.)
Bu özelliğiyle taşınması oldukça kolaylaşıyor. Ama keşke yanında ufak bir taşıma çantası ile gelseydi çok güzel olurdu.

1299ea8b-b27c-496e-b377-999d44e2c6df.jpg

JBL gerçekten güzel bir iş çıkarmış ortaya ama memnun olmadığım 1-2 yönü var.

29c5b5b2-6e85-4748-8d6b-397290aaa82d.jpg

Kulak kısmına denk gelen padleri rahat olabilir ama kısa sürede terden dolayı yıpranabilecek bir yapıda. Daha sağlam yapılabilirdi. 1 aydır kullanıyorum henüz bir sıkıntısı yok ama yıpranacağı aşikar.

Ses kalitesine gelecek olursak iyi bir sıkıntısı yok. Kulaklık kulağınızda iken çok yüksek seste dışarı ses veriyor ama aman aman bir ses değil.

Diğer bir önemli konu ise bataryası ve şarjı yani. Şarjının %100 olması yaklaşık 1 saat sürüyor gayet makul bir sayı. Şarjı ise yoğun kullanmazsanız 1 hafta (belki daha fazla), yoğun kullanımda ise en az 3 gün gidiyor. Tabii bu benim deneyimlerime göre.

₺220'ye elbette değer ama doların artmasıyla beraber ₺320 gibi fiyatları bulmuş durumda ama HB ve Gittigidiyor gibi sitelerde daha ucuza bulabileceğinizi düşünüyorum.

Merak ettiğiniz bir şey olursa elimden geldiği kadar yorumlarda yardımcı olurum, inceleme eksik olabilir kusura bakmayın ilk incelemem :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İnceleme için teşekkürler. BT modelinin normal modelinden farkı, Bluetooth olması. Bunu biliyoruz. Ancak, ses farkı da var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı