Çözüm JBL T500BT cızırtı sesi

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

465789

Kilopat
Makaleler
5
Hands Free Audio modundayken sesler böyle geliyor. Bunu nasıl çözerim? Aşağıya ses koyuyorum. Sesi biraz kışın ve kulaklıkla dinlemeyin.

Çözüm;
Bu makale ile sorunum cözüldü. Linkteki çözüm mesajının ceviri versiyonu:

Windows 10'da Ses ayarlarına girmeniz ve Ses cihazlarını yönet'e tıklamanız gerektiğini öğrendim.
Buradan, girişin hands Free (olması gerektiği gibi) olduğunu, ancak çıkışın hem stereo hem de hands Free olduğunu göreceksiniz. Ozellikle hands Free olarak çıkış cihazını devre dışı bırakmanız gerekecektir.
Bunu yaptıktan sonra, mikrofonu ve sesi aynı anda test ettim (ve çalıştığını onayladım). Mikrofonu kullanmak istemiyorsanız, hands Free cihazını Ses kontrol panelinden devre dışı bırakmanız yeterlidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda kimse konuşmuyorken şarj gitmesini önlemek için kulaklık kendini kapatıyor gibi oluyor pıt diye bir ses geliyor karakterler konuşmaya başlayınca yine pıt diye bir ses gelip açılıyor nasıl düzelteceğim bunu?

Artı -1 Eksi
Oyunda kimse konuşmuyorken şarj gitmesini önlemek için kulaklık kendini kapatıyor gibi oluyor pıt diye bir ses geliyor karakterler konuşmaya başlayınca yine pıt diye bir ses gelip açılıyor nasıl düzelteceğim bunu?
Ucuz Bluetooth kulaklıklarda genel sorun, bir çözümü yok.

Artı -1 Eksi
Bu T500BT'ye özel kronik bir sorun, bu kulaklığı tercih etmememin ana sebebi budur. Kronik dip ses ve anlattığınız soruna sahip.

Artı -1 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı