JBL T500BT neden alınmamalı?

Bende T460BT var güncel olarak kullanıyorum. Alalı 2 yıl oldu. Malum pandemi dolayısı ile dersler, kendime zaman ayırmam derken günümün 11 saati bilgisayar başında geçiyor. Bana göre bu modelin tek dezavantajı uzun kullanımda ağrı yapması diyebilirim. Bu tarz kulaklık daha önce kullanmadım.

Bende T460BT var güncel olarak kullanıyorum. Alalı 2 yıl oldu. Malum pandemi dolayısı ile dersler, kendime zaman ayırmam derken günümün 11 saati bilgisayar başında geçiyor. Bana göre bu modelin tek dezavantajı uzun kullanımda ağrı yapması diyebilirim. Bu tarz kulaklık daha önce kullanmadım.

Son cümleniz her şeyi açıklıyor.

T500BT'de benim kafa yapımla ilgili bir sorun var sanırım. Bir kez sol kulaklığın sesi gitti, garantiye verdim ve sıfır cihaz verdiler. Uzun süre kullanım(1 seneye yakın) sonrası geçen ay bir daha sol kulaklığın sesi gitti. Bunun dışında memnundum, mikrofonu haricinde elbette.

Ben 1,5 yıldır kullanıyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Hatta ilk aldığımda kardeşim elinden düşürmüştü ve teknik servise gönderdim. Adamlar direkt olarak bir üst modeli olan bunu gönderdiler bende T460BT vardı. 1,5 yıldır T500BT modelini kullanıyorum yani konu başlığında yazanı. Ve hiçbir sorun yaşamadım.

Ben 1,5 yıldır kullanıyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Hatta ilk aldığımda kardeşim elinden düşürmüştü ve teknik servise gönderdim. Adamlar direkt olarak bir üst modeli olan bunu gönderdiler bende T460BT vardı. 1,5 yıldır T500BT modelini kullanıyorum yani konu başlığında yazanı. Ve hiçbir sorun yaşamadım.

Sizin sorun yaşamamanız başkasınında yaşamayacağının anlamına gelmez.

Ben normalde konu açacaktım ancak konu sahibi arkadaş kulaklık konusunda baya bilgili olduğu için buraya yazsam sıkıntı olmaz herhalde. Hocam bende Xiaomi Mi Box S var bu cihaz sayesinde TV'de istediğim filmi izleyebiliyorum. Ancak geceleri film izlerken evdekiler rahatsız oluyor bu yüzden Bluetooth bir kulaklık arıyorum. Kulak içi yada kulak üstü mü almalıyım hangisi performans olarak daha iyidir? Açıkçası ben kulak içi almak istiyorum ama performans olarak kulak üstü daha iyiyse kulak üstü alabilirim. 400 TL bütçem var film ve müzik konusunda kaliteli bir kulaklık önerirsen sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı