JBL T500BT neden alınmamalı?

+Olarak JBL 500BT kulaklığında bir müddet kullanıldıktan sonra açıldığı anda kapanma ve bir daha açılmama problemleri vardır. Bundan dolayı kulaklığım garantiye gitmek zorunda kalmıştı.

Anker Soundcore Life Q10 alacak arkadaşlara da kullanıcı tavsiyesi vereyim: Eğer dışarıda kullanmayı düşünüyorsanız kesinlikle önermem; kulaklık diğerlerine göre bataryası dolayısıyla bayağı ağır kalıyor tabi yine 1-2 saat gayet rahat kullanılabilir. Ses kalitesine diyecek yok tizler gayet yerinde ve "bass up" özelliğini açtığınız zaman bambaşka bir dünyaya dalıyorsunuz. Bataryası da zaten dediğim gibi yüksek kapasiteli olduğu için tek şarjda 60-70 saate kadar kullanım ömrü verdiğini söylüyorlar benim henüz o kadar müzik dinleme şansım olmadı :D

Ben T500BT almaya yakın olanlara CH-510 öneriyorum bende kullanıyorum çok memnunum kulak pedleri yumuşacık ve en sevdiğim özelliği sadece 130gr çok hafif yakında incelemesi de gelecek. :D

Anker Soundcore Life Q10 alacak arkadaşlara da kullanıcı tavsiyesi vereyim: Eğer dışarıda kullanmayı düşünüyorsanız kesinlikle önermem; kulaklık diğerlerine göre bataryası dolayısıyla bayağı ağır kalıyor tabi yine 1-2 saat gayet rahat kullanılabilir. Ses kalitesine diyecek yok tizler gayet yerinde ve "bass up" özelliğini açtığınız zaman bambaşka bir dünyaya dalıyorsunuz. Bataryası da zaten dediğim gibi yüksek kapasiteli olduğu için tek şarjda 60-70 saate kadar kullanım ömrü verdiğini söylüyorlar benim henüz o kadar müzik dinleme şansım olmadı :D
60-70 saat mi? Hocam valla bana pek de inandırıcı gelmedi. Anca Beatsler gider o kadar. Zaten onlar da gitmiyor o kadar uzun.

60-70 saat mi? Hocam vallahi bana pek de inandırıcı gelmedi. Anca Beats'ler gider o kadar. Zaten onlar da gitmiyor o kadar uzun.

60-70 vermese bile en az 40-50 kesin verebilir, şarjı öyle "gitmiyor" yani :D

60-70 saat mi? Hocam vallahi bana pek de inandırıcı gelmedi. Anca Beats'ler gider o kadar. Zaten onlar da gitmiyor o kadar uzun.

Yüzde 60 ses seviyesinde 60 saat gidiyor yüzde 100 seviyede ortalama 30 35 saat gidiyor.
JBL'in tek çok iyi dediğim ürünü bu.

1616501043509.png

Ancak onunda sıfırı yok :D

Yeni konular

Geri
Yukarı