JBL Tune 500 BT PC'de bozuk ses sorunu

oppaidaisuki

Decapat
JBL Tune 500 BT kulaklıgımı bilgisayara bağlıyorum lakin Discord'dan arkadaşımla konuşurken sesi robotik geliyor. Gidip ayarlardan output unu JBL tune hands free'ye aldıgımda arkadaşımın sesi gayet iyi geliyor ama bu sefer diğer sesler bozuluyor. Aynı şekilde output unu JBL tune stereo aldıgımda muzik sesi falan iyi geliyor lakin bu sefer arkadaşımın sesi robotik geliyor. Bu sorunu çözmek için ne yapmalıyım yardım eder misiniz? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de aynı sorunu ara ara yaşıyorum bilgisayarım asus g550jk ben bilgisayarımdaki bluetooth driverInda bir sorun olduğunu düşünüyorum. yoksa telefona direkt sorunsuz bağlanıyorum. ara ara çözülüyor birkaç gün çok güzel oyun oynuyorum ama sonra pat güm. metalik ses? çözüm bulan yok muuu?

JBL Tune 500 BT kulaklıgımı bilgisayara bağlıyorum lakin Discord'dan arkadaşımla konuşurken sesi robotik geliyor. Gidip ayarlardan outputunu JBL Tune hands Free'ye aldıgımda arkadaşımın sesi gayet iyi geliyor ama bu sefer diğer sesler bozuluyor. Aynı şekilde outputunu JBL Tune stereo aldıgımda muzik sesi falan iyi geliyor lakin bu sefer arkadaşımın sesi robotik geliyor. Bu sorunu çözmek için ne yapmalıyım yardım eder misiniz? Teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar çözümü 2 günlük kurcalama sonucu kendim buldum, bilmiyorum belki sizde işe yarayamayabilir ama gene de anlatayım;
Denetim Masası > donanım ve ses > ses aygıtlarını yönet > kayıttan yürüt kısmından kullandığınız kulaklığın hands-Free ag Audio seçeneğine sağ tıklayıp bağlantıyı kes deyin, sadece stereo olan aktif kalsın ve onu da varsayılan olarak seçin böylelikle sorun düzeliyor, yani en azından benim tecrübem bu şekilde. İyi Sosyal'ler.

Arkadaşlar çözümü 2 günlük kurcalama sonucu kendim buldum, bilmiyorum belki sizde işe yarayamayabilir ama gene de anlatayım;
Denetim Masası > donanım ve ses > ses aygıtlarını yönet > kayıttan yürüt kısmından kullandığınız kulaklığın hands-Free ag Audio seçeneğine sağ tıklayıp bağlantıyı kes deyin, sadece stereo olan aktif kalsın ve onu da varsayılan olarak seçin böylelikle sorun düzeliyor, yani en azından benim tecrübem bu şekilde. İyi Sosyal'ler.
bende stereo dan hiç ses gelmiyor

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı