JBL Tune 500BT vs 560BT

2019 Ekim veya kasım'dan beri aktif olarak JBL T500BT kullanıyorum bugün bozuldu daha yeni garantiye vereceğim hatta abim de benimle aynı kulaklık kullanıyordu 1 2 ay önce de onun bozuldu vallahi başta cızırtı olduğunu fark etmiştim ama kulaklığı kullandıkça sanki cızırtı ortadan kalktı gibi oldu ses kalitesi bana göre iyi JBL'in. Müzik için kullanıyorum oyun için başka kulaklığım var zaten garanti kulaklığın yenisini mi verir artık ne yapar bilmiyorum JBL bence o kadar kötü marka değil ama evet sorunları var ben bu 2 yilda hiç sorun yaşamadım bugün bozuldu hiç açılmıyor onun dışında bir sorunu yok.

JBL gayet kaliteli bir markadır. Çok zaman kullandım ve memnundum. Kargodan veya hor kullanmanızın kulaklıkla alakası yok. Ankercore "Türk" malı fakat içinde Türk'e ait bir parça mevcut değil. Hepsi Çin'de parçalanmış eski kulaklık parçaları.
Anker, Türk markası değildir, yanlış biliyorsunuz. Büyük bir Çin markası.

Bu iki kulaklığın farkı nedir? Dışarıdan bakınca pek bir fark yok gibi görünüyor. Hangisini almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

İki kulaklığı da kullandım gayet memnunun 500 1 yıldır kardeşim de herhangi bir sorun yok 560 da aynı ses kalitesi falan güzel istedigini seç.

İki kulaklığı da kullandım gayet memnunun 500 1 yıldır kardeşim de herhangi bir sorun yok 560 da aynı ses kalitesi falan güzel istedigini seç.

Merhaba kasım ayında 510BT aldım aktif olarak kullanıyorum 2 gün önce Galaxy Buds 2 aldım ve çok memnunum kulaklığı satmayı düşünüyorum.
Hocam bana yazdınız sandim yanlış yazmışım kusura bakmayin

Geri
Yukarı