JBL Tune 500BT

aliefekoxa

Centipat
Merhabalar neredeyse 3 ay önce Vatan Bilgisayar'dan JBL Tune 500BT aldım ilk başta beğendim güzeldi fakat kulaklıkla YouTube'den video izlemek isteyince internetin neredeyse çekmediğini aşırı yavaş olduğunu fark ettim Wi-Fi ile bir şey yapılmıyor anca mobil veri ile kullanılıyor ve kardeşimde de aynı kulaklıktan var onda da aynı sorun yaşanıyor nedeni Wi-Fi ile alakalı midir bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

Bazen sinyaller çakışabiliyor, modem ayarlarınızdan kanal değiştirmeyi deneyin.

Sinyallerin çakışmasından dolayı olabileceği gibi kullandığınız cihazda WiFi ve Bluetooth tek bir kart/entegre ile sağlanıyorsa belki ondan kaynaklı yazılımsal veya donanımsal çakışma da olabilir.

Modemden kanal değişimi yapmak sonuç vermezse sorunun kullandığınız cihazdan kaynaklanma olasılığı oldukça yüksek. Her şeyin en güncel sürümünü kullandığınzdan emin olun.

Sinyallerin çakışmasından dolayı olabileceği gibi kullandığınız cihazda WiFi ve Bluetooth tek bir kart/entegre ile sağlanıyorsa belki ondan kaynaklı yazılımsal veya donanımsal çakışma da olabilir.

Modemden kanal değişimi yapmak sonuç vermezse sorunun kullandığınız cihazdan kaynaklanma olasılığı oldukça yüksek. Her şeyin en güncel sürümünü kullandığınzdan emin olun.
arkadaşlar özür dilerim bu konuda pek bilgim olmadığından soruyorum kanal değiştirmek nedir nasıl oluyor ?

arkadaşlar özür dilerim bu konuda pek bilgim olmadığından soruyorum kanal değiştirmek nedir nasıl oluyor ?

Modem ayarlarına giriyorsun, 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 olur genelde, ordan kablosuz temel ayarlarda kanal diye bir seçenek gözükür, oradan değişim yapılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı