JBL Wave 100 TWS hafif hasarlara karşı dayanıklı mı?

Mhmtx

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar neredeyse 5 aydır kulaklığı kullanıyorum ve yaklaşık 3-4 kere kulaklıkla uyuya kalıp bunun yanında yanlışlıkla kulağımdan 5-6 kere düşürmüşümdür. Bu tarz kulaklıklarda düşürmeler sorun yaratır mı? Uyuya kalma gibi olaylar kulaklığa zarar verir mi? Üzerine yatmamışım yani uyanında öyle fark ettim bir denedim gayet normal çalışıyor ancak size de sormak istedim.

Nereden, nasıl ve nereye çarpıp düştüğü önemli bu konuda. Sert zemine düşmeleri zarar verir, fakat halı veya yatak üstü gibi yerlere yumuşak düşüşler çokta sorun çıkarmaz.

Arkadaşlar neredeyse 5 aydır kulaklığı kullanıyorum ve yaklaşık 3-4 kere kulaklıkla uyuya kalıp bunun yanında yanlışlıkla kulağımdan 5-6 kere düşürmüşümdür. Bu tarz kulaklıklarda düşürmeler sorun yaratır mı? Uyuya kalma gibi olaylar kulaklığa zarar verir mi? Üzerine yatmamışım yani uyanında öyle fark ettim bir denedim gayet normal çalışıyor ancak size de sormak istedim.
Bir şey olacağını sanmam bende otobüste uyurken kucağımdaydı kulaklıklar düşüp ön tarafa yuvarlanmış fakat bir şey olmadı.

Nereden, nasıl ve nereye çarpıp düştüğü önemli bu konuda. Sert zemine düşmeleri zarar verir, fakat halı veya yatak üstü gibi yerlere yumuşak düşüşler çok da sorun çıkarmaz.

Kulaktan sert zemine hocam. Genelde sporda kulaklık çıkartacakken elim kayıp yere düşüyor sonrasında havlunun üzerine koyup unutuyorum öyle yere düşüyor ama hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı