JBL Wave 300 dip ses ve yüksek gecikme

tartal

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Uzunca bir süre araştırma yaptıktan sonra JBL Wave 300 modeli TWS kulaklığı almaya karar verdim. Bugün MediaMarkt'a gidip ürünü satın alıp eve geldim. iPhone 7 kullanıyorum. Çok yüksek gecikme var videolar izlenmiyor, sağ kulaklıktan sürekli bir dip ses ve statik ses gibi “tik tik tik tik” şeklinde sesler geliyor. Tamam ses kalitesi çok iyi gerçekten çok iyi ama kulağımda sürekli tutamayacaksam, video izleyemeyeceksem ne anlamı var? 5 dakika kulağımda dursa o devamlı gelen statik ses yüzünden başıma ağrılar giriyor. Bunu düzeltmemin bir yolu var mıdır yoksa iade mi etmeliyim?

Merhaba. Uzunca bir süre araştırma yaptıktan sonra JBL Wave 300 modeli TWS kulaklığı almaya karar verdim. Bugün MediaMarkt'a gidip ürünü satın alıp eve geldim. iPhone 7 kullanıyorum. Çok yüksek gecikme var videolar izlenmiyor, sağ kulaklıktan sürekli bir dip ses ve statik ses gibi “tik tik tik tik” şeklinde sesler geliyor. Tamam ses kalitesi çok iyi gerçekten çok iyi ama kulağımda sürekli tutamayacaksam, video izleyemeyeceksem ne anlamı var? 5 dakika kulağımda dursa o devamlı gelen statik ses yüzünden başıma ağrılar giriyor. Bunu düzeltmemin bir yolu var mıdır yoksa iade mi etmeliyim?
Bluetooth sürümleri uyumsuz olabilir. Telefonunuzun bt sürümü nedir?

Bluetooth sürümleri uyumsuz olabilir. Telefonunuzun bt sürümü nedir?
Bluetooth sürümüyle alakalı olduğunu düşünmüyordum, iphone 7 şeklinde cihazımı belirtmiştim zaten her ihtimale karşı. Cihaz götürüp mediamarkt’a iade ettim ve airpods aldım. Tws bakıyorsanız ve özellikle de iphone kullanıcısıysanız kesinlikler paraya kıyıp airpods almanız gerekiyor bunu anladım. Daha önce deneyimlemediğim bir kulaklık deneyimi yaşadım her anlamda.

Airpods alın diye iphone un yaptığı bir sahtekarlık olduğunu bilirim ama kanıtlayamam. Bilerek batarya patlatan apple fazla şüpheli çünkü. JBL Wave serinde çok dip ses sorunu olmaz çünkü.

Geri
Yukarı