JBL Wave 300 vs Soundpeats Air 3

tartal

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, fiyat bandı anlamında aralarında fark olsa da JBL wave 300 ve Soundpeats Air 3 modelleri arasında kaldım. Apple'ın orijinal EarPods'larını kullanıyorum. Bassları midleri tizzleri harika ama kablodan sıkıldım. Özellikle basslarda beni üzmeyecek, iOS ile uyumlu çalısıcak TWS kulaklık arayışındayım. Bu iki kulaklık arasından hangisini önerirsiniz? Teşekkürler. ☺️

JBL: Buy JBL Wave 300TWS earbuds | JBL

Soundpeats: Air3

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kaç sorum olacak size. Daha öncesinde earpods kullandınız mı, Earpods’dan sonra bassları tatmin ediyor mu? Birde İphone 7’de kullanacağım hangisi daha uyumlu olur? Uyumdan kastım ses kalitesi.
iOS uyumluluğu hakkında bilgim yok. Earpods kullanmıştım uzun zaman önce, ses kalitesi daha iyi geliyor Air 3'ün. Kendi yazılımındaki ekolayzer ile kullanıyorum, basslar tatmin edici.

Selam, fiyat bandı anlamında aralarında fark olsa da JBL wave 300 ve Soundpeats Air 3 modelleri arasında kaldım. Apple'ın orijinal EarPods'larını kullanıyorum. Bassları midleri tizzleri harika ama kablodan sıkıldım. Özellikle basslarda beni üzmeyecek, iOS ile uyumlu çalısıcak TWS kulaklık arayışındayım. Bu iki kulaklık arasından hangisini önerirsiniz? Teşekkürler. ☺️

JBL: Buy JBL Wave 300TWS earbuds | JBL

Soundpeats: Air3
Satın aldınız mı hocam?

İkisi arasında kalıp Air 3 tercih ettim, memnunum.
Merhaba. Ses kalitesi konusunda biraz detay verebilir misiniz? Earpods’dan sonra daha iyi geldi demişsiniz. Bende şuan apple'ın kablolu kulaklığını kullanıyorum. Amacım kablosuza geçmek ve müzik ama kaliteyi düşürmemek. Siz hangi telefonla kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:
Satın aldınız mı hocam?

Merhaba. Ses kalitesi konusunda biraz detay verebilir misiniz? Earpods’dan sonra daha iyi geldi demişsiniz. Bende şuan apple'ın kablolu kulaklığını kullanıyorum. Amacım kablosuza geçmek ve müzik ama kaliteyi düşürmemek. Siz hangi telefonla kullanıyorsunuz?
Mi 8 Lite ile kullanmıştım, sorun yaşamadım. Hala kullanıyorum. Yalnızca sağ kulaklık custom eq ile yüksek bass verince cızırdamaya başladı, servise yolladım değiştiler. Çok yüksek bass dayanıklılığı yok belirtmem gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı