Çözüldü Jeff the Killer jumpscare linklerinden nasıl kurtululur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
33
Daha fazla  
Jeff the Killer jumpscare linklerinden nasıl kurtululur? Geçen birisi link atmıştı. Tıkladım, o an çok korktum. Kalbim yerinden çıkmıştı. Artık linklere tıklamaktan korkuyorum. Nasıl kurtulabilirim? Tıkladığım gibi engelleyecek bir eklenti ya da uygulama var mı?

Geçen haftalarda "rickroll" için yapmışlardı, belki bunun da çözümü vardır.

Hadi tamam, o komik ama bu gerçekten korkutucu. Böyle bir olay olduğunu bilmiyordum, forumdan jumpscare diye attılar harbi korkunç bir tipi var ses daha tuhaf. Efekt falan verilmişti. Epilepsi geçirecektim.
Hiç uğraşmaya gerek yok alt tarafı linki oku zaten ne olduğunu anlarsın :)

Link'in ismi değişik oluyor. Hep aynı değil.

Hadi tamam, o komik ama bu gerçekten korkutucu. Böyle bir olay olduğunu bilmiyordum, forumdan jumpscare diye attılar harbi korkunç bir tipi var ses daha tuhaf. Efekt falan verilmişti. Epilepsi geçirecektim.

Link'in ismi değişik oluyor. Hep aynı değil.
Cidden dediğin kadar. Öyle kolay kolay korkmam ama zamanında korkudan bağırmışlığım var.

Bitdefender jumpscareleri engelliyor.

Öyle bir ayar mı var? Anti-Virüs kullanacağımı düşünmüyorum. Çünkü Windows 10 zar zor kullanılıyor HDD var. Hâlâ aklımdan çıkmıyor. Gözümün önüne geliyor.

Geri
Yukarı