Jelatin mi Yoksa Kırılmaz Cam mı?

reelegend

Hectopat
Daha fazla  
Mate 10 lite kullanıyorum, yeni aldım fakat kırılmaz cam takdığımda hep kenarlarında yukarı ve aşağı kısımda hava kalıyor ve o taraflar oturmuyor. Telefonun ekranı hafif kavisli olduğu için ve o havada kalan kısım 10 cm'den düşerek kırıldı. Jelatin mi takmalıyım yoksa kırılmaz cam mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı telefonu kullanıyorum, Zore marka nano glass taktırdım kenarları tam yapışmadı. Takan eleman 3 tane denedi 3 ünde de aynı sonucu alınca bu seride sorun var herhalde yeni seri gelince takayım abi dedi. İyi de fabrikasyon olan jelatini söktün çizilir onu beklerken deyince, iddiasına göre Mate 10 Lite ın kırılmaz camını geçici olarak taktı ama hem ekranın üstünde küçücük duruyor, kenarlardan yazıları okuyamıyorum hem de yine kenarlar yapışmadı. Fırsat bulup başka bir yere gidemedim ama ben doğru dürüst bir tane bulursam Nano glass taktırıcam sanırım, daha iyi olduğunu iddia ediyorlar. Camda değil jelatinde değil.
Bu arada elemanın telefonda Mate 10 Lite, Nano Glass yapıştırmış gayette yapışmış kenarları ilginç.

Diamond Protect Türkiye - Nano Sıvı Ekran Koruyucu Buraya bakmanı tavsiye ederim. Bu da incelemesi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sonradan gördüm. Kırık camlarda koruma sağlamadığını söylüyor.

Ben telefonumda BuffLabs markasını kullanıyorum. iPhone 7 Plus.
Buff Huawei Mate 10 Lite Ekran Koruyucu
------
Ürünü takibe alın stoklara girince alırsınız. Ben bu markayı 2 senedir hiç çıkarmadan kullanıyorum halen telefonun üzerinde, ne baloncuk var ne başka bir şey. Tavsiye ediyorum şiddetle.

Hayırlı olsun yeni telefonunuz. Bende 1-2 ay önce yeni aldım aynı telefonu. Telefonun üstünde zaten bir jelatin vardı. Değiştirme gereği duymadım.

Ben yeni telefon aldığımda üzerinde gelen jelatin ile idare ederim, sonra çıkar at kullanmaya bak.
Bir ürüne ne kadar değer verirsen o kadar hızlı çöp oluyor, bence fazla üstüne titreme, zaten kullandığın telefon Gorilla Glass 5 ile korunuyor, kolay kolay bir şey olmaz rahat ol :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı