Jelatini sökülmüş kulaklık iade edilir mi?

£ren Kaya

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrencilik
Arkadaşlar ben Gittigidiyor sitesinden teknoraks adlı satıcıdan Corsair HS35 aldım. Ama mikrofon kalitesi ve ses sekmesi yapması beni çok tatmin etmediği için iade etmeyi düşünüyorum. Daha kulaklık 2 günlük sadece jelatinlerini söktüm onun dışında her şey tam, sıfır gibi. Sırf jelatinlerini söktüğüm için iadenin kabul olmama gibi bir ihtimali var mıdır? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Ben Hepsiburada’dan Cloud Stinger almıştım. 12 gün kullandıktan sonra kafamı sıktığı için yollamıştım. Ben de jelatinlerini sökmüştüm ama güzelce kutusuna koyup yolladım aradıklarında kafama küçük geldi dedim aldılar.

Arkadaşlar ben Gittigidiyor sitesinden teknoraks adlı satıcıdan Corsair HS35 aldım. Ama mikrofon kalitesi ve ses sekmesi yapması beni çok tatmin etmediği için iade etmeyi düşünüyorum. Daha kulaklık 2 günlük sadece jelatinlerini söktüm onun dışında her şey tam, sıfır gibi. Sırf jelatinlerini söktüğüm için iadenin kabul olmama gibi bir ihtimali var mıdır? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
Hocam hortlatmış olucam ama ne oldu işleminiz benimde bu satıcıya bir kulaklık iade etme durumum varda siz iade edebildiniz mi?

Hocam hortlatmış olacağım ama ne oldu işleminiz benim de bu satıcıya bir kulaklık iade etme durumum varda siz iade edebildiniz mi?

Evet hocam iade ettim. Ama şöyle bir şey oldu, ben iade ettim parayı karta yansıttılar sonra ertesi gün eve kulaklık yine geldi ama tabii ki bende parayı zaten iade aldığım için teslim almadım. Ama sağ olsunlar GittiGidiyor müşteri hizmetleri çok yardımcı oldular.

Geri
Yukarı