Jelatinsiz telefon kullanmak

• Konuyu başlatan nyxas
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 15B
N

nyxas

Ziyaretçi
Merhaba arkadaslar,
Benim Lg G3'üm var. Jelatinde geçen gün hava kabarcığı olduğu için zamanının dolduğu, artık çıkması gerektiğine karar verdim . Sizce yeni jelatin alıp takmalı mıyım? Ekran ne kadar kolay çizilebilir? Bu kadar GorillaGlass falan var jelatine ihtiyaç varmı halen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hiç riske atmayın İphone 5'in "çizilmez" ekranı koruyucusuz kullandığım için çizilmeyen santimetre karesi kalmadı hiç riske atmayın.

Jelatin yerine cam taktırmayı dene. Ekrandaki jelatini söküp onun yerine koruyucu ve kalın olmayan bir cam yapıştırıyorlar ve düştüğü zaman o ekran kırılıyor. Ayrıca ekranın çizilme riskide ortadan kalkar.

Eski telefonum General Mobile Discovery jelatinsiz kullanıyorduk ben ve babam sıfır çizik. Şuan Note4 jelatinsiz maşallah sıfır çizik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kaliteli jelatin taktırıp her ay değiştiriyorum. Seni bilemiyorum kendine göre düşün. Geçenlerde bir karar aldım. Her ay jelatine 30tl vereceğime ekran kırılınca ekranı değiştirtirim aynı fiyata gelir diye düşündüm. Senin değiştirme sıklığını ve ne kadara aldığını bilmiyorum ona göre kararını sen ver. Ben uzun süredir telefonu düşürmedim jelatin varkende yokkende. Ancak LG G3'nin testlere bakıldığında ekranı pek korunaklı görünmüyor, takmanda yarar var.

Ben sony xperia z2 6 aydır jelatinsiz kullanıyorum. Deterjanın altına koyup kuruttuktan sonra ilk günki gibi oluyo. Kolay çizilmez ekranlar darbe almadıkça.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı