Jilet Kesimine Yakın Tıraş Makinesi Tavsiyesi

Mithril5

Kilopat
Mach 3, normal tıraş bıçağı (permatik,derby) vs. kullanıyorum ama cildi çok tahriş ediyor. Yedek parçalarına zaman geçse de kolay erişebileceğim tıraş makinesi arıyorum tavsiyeniz var mı aşağıdaki gibi bir makine. F/P ürünü olursa çok iyi olur.

Berberlerden satın al. Benim alalı 3 yıl oldu herhalde kotu falan olur dedim,40 liralık makine ama cok iyi kesiyor.Babam almis kendine 150 liralik kesmiyor nedense benimkini aliyor.Berber iyidir.

Braun´un ilk modeli var elimde ve yıllar yıllar geçmesine rağmen halen daha sorunsuz kullanıyorum. Jilet kullanır gibi kesiyor şöyle örnekleyebilirim berberim jilet mi kullanıyorsun artık diye sormuştu :) Şuanda Braun 7 olması lazım ve fiyatı da 300₺ civarındaydı diye biliyorum full set. Su altında kullanabiliyorsun diye biliyorum aynı şekilde favorileri de düzeltmek için kullanabiliyorsun diye biliyorum.

BİM'e Braun gelmişti, fiyatı da baya iyi. Çok uzun zaman Braun markasını kullanmıştım. Cidden çok iyiydi. Hem de çok standart ve eski bir modeldi düşün. Yeni modelleri nasıldır kim bilir. Ama yine de jilet kadar sıfıra sıfır olması çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı