Elektronik JLAB GO Air True 199TL

Phanzox

Decapat
Makaleler
1
Genellikle 300-350 bandında geziyordu. Çok detaylı araştırmadım ancak bu bütçede alınabilir duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genellikle 300-350 bandında geziyordu. Çok detaylı araştırmadım ancak bu bütçede alınabilir duruyor.
Bu fiyata bluetooth kulaklık mı vardı? Diğer çakma kulaklıklara göre daha iyidir.

Bu fiyata bluetooth kulaklık mı vardı?

33 TL'ye bile var 🤡

33 TL'ye bile var 🤡
O fiyata kutudan hıyar çıksa bile iyi.

GO Air pop modelini kullanıyorum, sade GO Air hakkında bazı küçük problemler olduğunu görmüştüm ancak o kadar sıkıntı olacağını sanmıyorum. Şu bütçede bulabileceğiniz en iyi kulaklıktır herhalde.

Bu arada bilmeyenler için açıklayayım, kablosu kutuya halihazırda bağlı olarak geliyor. USB kafasını takıyorsunuz şarj oluyor, çıkardıktan sonra onu koyabileceğiniz boşluk var normal bir pod kutusu boyutuna geri dönüyor.

GO Air pop modelini kullanıyorum, sade GO Air hakkında bazı küçük problemler olduğunu görmüştüm ancak o kadar sıkıntı olacağını sanmıyorum. Şu bütçede bulabileceğiniz en iyi kulaklıktır herhalde.

Bu arada bilmeyenler için açıklayayım, kablosu kutuya halihazırda bağlı olarak geliyor. USB kafasını takıyorsunuz şarj oluyor, çıkardıktan sonra onu koyabileceğiniz boşluk var normal bir pod kutusu boyutuna geri dönüyor.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler hocam. Forumda başka bir konuda okumuştum, tam emin değildim. Aydınlattınız beni sağ olun.

Bu kulaklığı yakın zamanda 300TL'ye almıştım. Kısa bir incelemesini de bırakıyorum. Ucuz yollu bluetooth kulaklık arayanlar kaçırmasın bu ürünü. Ayrıca internetten alışverişe özel %15 daha indirim yapıyor sanırım MediaMarkt. Mağazadan alma seçeneğiyle beraber 169.15TL'ye geliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı