Joker filminin sonunu anlamamak

Chavos

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Netflix'teki Joker filmini izledim fakat sonda yani her şeyi yaşadıktan sonra bir akıl hastanesinde psikologla konuşmasını gösteriyor.

Orada da bir şaka yaptım diyor yani bütün her şey sadece Joker'ın düşündüğü küçük bir şaka mıydı?

Sadece deli olup akıl hastanesinde onları mı hayal etmişti?

Kafamı karıştırdı da biraz.

Bir de son sorum Joker bazı filmlerde çıkıyor ara sıra ara sahnelerde, o çıktıgı filmler hangisi ve hangi rolde çıkıyor?
(Ben hayatını anlatan filmi izledim)

Filmin sonu izleyenlerin yorumuna bırakılmış. Kesin olarak şu şekilde gerçekleşiyor diyemez kimse. Kimi olayların Arthur'un aklına gelen şakadan ibaret olduğunu, kimisi de gerçekten yaşanmış olduğunu düşünüyor.
Mesela aynı şekilde filmde saatler hep 11'i 11 geçiyor, yönetmene sorduklarında tamamen tesadüf olduğunu söylüyor.

Son sorunu anlamadım.
Joker karakterinin bulunduğu filmleri soruyorsan eğer:
-The Dark Knight
-Suicide Squad ( en berbat Joker)
-Jack Nickholson'ın oynadığı Batman filmi.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Netflix'teki Joker filmini izledim fakat sonda yani her şeyi yaşadıktan sonra bir akıl hastanesinde psikologla konuşmasını gösteriyor.

Orada da bir şaka yaptım diyor yani bütün her şey sadece Joker'ın düşündüğü küçük bir şaka mıydı?

Sadece deli olup akıl hastanesinde onları mı hayal etmişti?

Kafamı karıştırdı da biraz.

Bir de son sorum Joker bazı filmlerde çıkıyor ara sıra ara sahnelerde, o çıktıgı filmler hangisi ve hangi rolde çıkıyor?
(Ben hayatını anlatan filmi izledim)
Film tamamen JOKER karakterinin doğuşunu anlatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı