Joker'i ve joaquin Phoenix, heath ledger gibi aktörler hakkındaki görüşleriniz

PanzerTR

Megapat
Makaleler
20
Ben bir joker fanıyım, bunu beni bu forumda görenler bilir. Bana göre bu dünyada joaquin Phoenix kadar iyi bir oyuncu yoktur. Bu adamı 2015'de sevmeye başlamıştım, joker de gelince adama olan hayranlığım uçtu. Heath reisin yari ayrı tabii, ben sizin bu adamlar hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum. Sakın ikisini karşılaştırmayın, ayrı ayrı eleştirin ya da övün.
Joaquin Phoenix: Joker, her, the Master... (4 oscar adaylığı 1 kazanılan) Joaquin Phoenix - Vikipedi
Heath ledger: The Dark knigth, brokeback dağı... (2 oscar adaylığı 1 kazanıldı) Heath Ledger - Vikipedi

İkisini de izledim, ikisi de gayet başarılı ama Joaquin Phoenix gönlümde birincidir, onu daha çok beğendim.
Bence Heath Ledger Batman ile mücadeleyi iyi oynadı, ama Phoenix filmde gerçekten çok iyi yansıttı. Animasyondan bile daha iyi diyebilirim.😍😁

İkisini de izledim, ikisi de gayet başarılı ama Joaquin Phoenix gönlümde birincidir, onu daha çok beğendim.
Bence Heath Ledger Batman ile mücadeleyi iyi oynadı, ama Phoenix filmde gerçekten çok iyi yansıttı. Animasyondan bile daha iyi diyebilirim.😍😁
Merak ediyorum Jared Leto Jokeri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merak ediyorum Jared Leto Jokeri hakkında ne düşünüyorsunuz?
Phoenix ve Ledger dışındaki Joker’leri sevmedim, karakterle pek uyumlu olduklarını düşünmüyorum. Leto fazla ileriye gitmiş, bir sitede de görmüştüm “alnındaki damage yazısı ileriye gidilmiş” şeklinde bir yazıydı, bunların dışında bir Joker daha var ama görmene bile gerek yok. 😁

Phoenix ve Ledger dışındaki Joker’leri sevmedim, karakterle pek uyumlu olduklarını düşünmüyorum. Leto fazla ileriye gitmiş, bir sitede de görmüştüm “alnındaki damage yazısı ileriye gidilmiş” şeklinde bir yazıydı, bunların dışında bir Joker daha var ama görmene bile gerek yok. 😁
Jack Nicholson da gayet iyiydi tabi ki Joaquin ve Heath seviyesi kadar değil ama en iyi 3.Joker diyebilirim.
tenor.gif

Yeni konular

Geri
Yukarı