Joystickin sol analog yönlerini tesine çevirme

İşletim sistemi
Windows 10

Yunus Eser

Centipat
Yer
Burdur/Merkez
Daha fazla  
FIFA 19 da sol analogun yukarı aşağı ters çalışıyor. Bende FIFA 19'dan başka futbol oyunu oynamadığım için joystickin yönlerini ters çevirmek istiyorum. Bunu hangi programla yapabilirim?

FIFA 19 da sol analogun yukarı aşağı ters çalışıyor. Bende FIFA 19'dan başka futbol oyunu oynamadığım için joystickin yönlerini ters çevirmek istiyorum. Bunu hangi programla yapabilirim?

Ayarlarda Joystick özellestir kısmı var oradan. Yapabilirsin.
Bir uygulama vardı sanırım bir bakayım

Ayarlarda Joystick özellestir kısmı var oradan. Yapabilirsin.

Bir uygulama vardı sanırım bir bakayım
Buldum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam tam olarak nerededir?

Ayarlarda klyave joystick kısmında.
Buldum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yoksa video u izle

Buldum

Yoksa video u izle.

Tamam hocam eve gelince deneyeyim şimdiden teşekkürler.

Hocam denedim olmadı.

Ayarlarda da yokmuş o ayar.

Hatırladığım üzerire vir uygulama vardı ama amacı köntörcü desteği olmayan oyunlarda kendiniz körtülce desteği yapabiliyordunuz ben GTA San'da kullandım evet am contreler desteği olan bir oyun da işe yarar mı bilmiyorum.

Geri
Yukarı