Jujutsu kaisen sonrası izlemek için anime önerisi

Gojou Satoru

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Demin jujutsu kaisen animesini bitirdim. Şimdi ise sizden yeni bir anime önerisi rica edeceğim. Jujutsu kaisen ilk animemdi bu arada çok bilgim yok animelerle ilgili. Jujutsu kaisen e benzer bir şey olsa da olur olmasa da.

Arkadaşlar selam. Demin jujutsu kaisen animesini bitirdim. Şimdi ise sizden yeni bir anime önerisi rica edeceğim. Jujutsu kaisen ilk animemdi bu arada çok bilgim yok animelerle ilgili. Jujutsu kaisen e benzer bir şey olsa da olur olmasa da.
Naruto
Hunter x Hunter
Sword Art Online (Jujutsu Kaisen'e çok benzemiyor ama güzel anime)

Spoiler içinde animenin sevdiğin özelliklerini yazarsan daha iyi olur. Ben de daha JuKa izleme fırsatı bulamadım.

DxD (Ecchi) Göğüsler gözüküyor.
Akame ga kill
Date a Live.
Demon slayer.
The god of high school.
One Punch Man.

Spoiler içinde animenin sevdiğin özelliklerini yazarsan daha iyi olur. Ben de daha izleme fırsatı bulamadım.

Açıkçası bayağı güzel ilerledi. Gerek hikayesi ve karakterleri anlatışı olsun bayağı iyiydi. Komik yerlerdi de yerindeydi. Mesela toudou adlı bir arkadaşımızın insanları "ne tür kızlardan hoşlanırsın?" sorusu ile kendine arkadaş ya da düşman olarak belirlemesi ilerideki bir bölümde cidden bayağı komik bir şekilde ana karakterimize bağlanmasını sağladı bana göre. İzlemeni tavsiye ederim. Spoiler vermedim çünkü verseydim izlerken sıkılırdın.

Açıkçası bayağı güzel ilerledi. Gerek hikayesi ve karakterleri anlatışı olsun bayağı iyiydi. Komik yerlerdi de yerindeydi. Mesela toudou adlı bir arkadaşımızın insanları "ne tür kızlardan hoşlanırsın?" sorusu ile kendine arkadaş ya da düşman olarak belirlemesi ilerideki bir bölümde cidden bayağı komik bir şekilde ana karakterimize bağlanmasını sağladı bana göre. İzlemeni tavsiye ederim. Spoiler vermedim çünkü verseydim izlerken sıkılırdın.
Anime'nin nasıl olduğunu anlat.
Mesela bir örnek vereyim:
Okulda geçiyor, bazı komik sahneler içeriyor ya da içermiyor, ana karakter hep en güçlü ya da hep eziliyor, ana karakter annesiz veya babasız büyüdü, ana karakter biz izlemeye başladığımızda özelliklerini geliştirmiş ya da biz izlerken karakter de kendini keşfediyor falan gibi nasıl olduğunu anlat.
Bu sayede hem bana biraz önden fikir verirsin hem de nasıl animeler sevdiğini öğrendiğimizden isteklerinle daha tutarlı animeler yazarız. 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı