Jumbum.com sitesi güvenilir mi?

Quawen

Kilopat
Daha fazla  
Forumda yazılı birkaç konu başlığı buldum ancak tam olarak net bir cevap veren birisiyle karşılaşmadım. Hazır sistemlerden birini almayı düşünüyorum. Eğer alışveriş yapan birisi var ise bilgilendirirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Screenshot_1.png

Güvenilir gibi duruyor ama adını daha önce hiç duymadım. Eğer aklınızda soru işaretleri varsa GameGaraj gibi sitelerden de özelleştirerek başka hazır sistemlere bakabilirsiniz.

Amazon üzerinden de satış yapıyorlar, güvenilir şu anlık, alışveriş yapanlar var başka forumlarda. Ama bu sitede satılan hazır sistemler kötü, asla önermiyorum.

Almayı düşündüğünüz hazır sistemi atarsanız o fiyata daha iyi bir sistem önerisinde bulunulabilir.
Buradan sistem almayı isteme sebebim 3060ti stoklarında yaşanan kıtlık ve benim acilen 12-13k arası bir sistem almam gerekiyor. Siteye bakınca 3060ti hazır sistem stoklarında gözüküyor. Yarın sabah arayıp hangi marka kartı kullandıklarını veya stokları güncellemeyi unuttular mı diye soracağım. Eğer 12-13k tutarında monitör dahil 3060ti performanslı bir sistem öneriniz varsa yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Geri
Yukarı