Çözüldü Just Cause 2 multiplayer mod arkadaşımın yanına nasıl giderim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar Just Cause 2'nin multiplayer DLC'sini arkadaşımla oynuyoruz. Dün serverin IP'sini verdim arkadaşımda geldi. 100 kişilik sunucuda sadece arkadaşım ve ben varız. Arkadaşımı aradım aradım bulamadım bir türlü. Size sorum arkadaşımın yanına en hızlı nasıl giderim? Arkadaşımın yanına ışınlanma gibi bir şey var mı?

Çözüm
Işınlanma var. Servera girip F5'e basarak detaylıca öğrenebilirsiniz nasıl ışınlanıldığını. Orada sizin için gerekli her şey yazar. V tuşuna basıp oradan arkadaşınızın adını bulup yanına ışınlanabilirsiniz. Ama bazı insanlar hep yanınıza ışınlanmasın diye, ışınlanmayı açma kapama var. Onu açmanız lazım, aynı şekilde arkadaşınız da açması lazım. F5 komutunda yazar büyük ihtimal. Açtıktan sonra yanına ışınlanıp beraber oynarsınız.
Işınlanma var. Servera girip F5'e basarak detaylıca öğrenebilirsiniz nasıl ışınlanıldığını. Orada sizin için gerekli her şey yazar. V tuşuna basıp oradan arkadaşınızın adını bulup yanına ışınlanabilirsiniz. Ama bazı insanlar hep yanınıza ışınlanmasın diye, ışınlanmayı açma kapama var. Onu açmanız lazım, aynı şekilde arkadaşınız da açması lazım. F5 komutunda yazar büyük ihtimal. Açtıktan sonra yanına ışınlanıp beraber oynarsınız.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı