Just Cause 2'den Aldığım Ekran Görüntüleri

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba Sosyal. Son günlerde bu oyuna biraz sardım. Çoklu oyuncu modu da olduğu için günün belli saatlerinde bir arkadaşımla hep oynarız. Oyundan güzel ekran görüntüleri aldım. Sizlerle paylaşmak isterim. 11 yıllık bir oyun da olsa hala taş çıkartıyor. Çok güzel bir oyun gerçekten :)

1611089582308.png

1611089666217.png

1611090991949.png

1611089705507.png

1611089747755.png

1611089785400.png

1611089844930.png

1611090158425.png

1611090785368.png

Bu oyunu 60 saat oynayıp bırakmıştım. Hikayesini bitirmedim. Single Player olarak oynamak sarmıyor ama multiplayeri çok iyi. Eğer arkadaşla oynuyorsanız 2 kat zevkli. Benim arkadaşım olmadığı için oyundan birileriyle tanışmıştım. Ama bir süre sonra sıkıyor sürekli aynı şeyleri yaptığımız için ama baya güzel oyun.

Merhaba Sosyal. Son günlerde bu oyuna biraz sardım. Çoklu oyuncu modu da olduğu için günün belli saatlerinde bir arkadaşımla hep oynarız. Oyundan güzel ekran görüntüleri aldım. Sizlerle paylaşmak isterim. 11 yıllık bir oyun da olsa hala taş çıkartıyor. Çok güzel bir oyun gerçekten :)

Eki Görüntüle 843783

Eki Görüntüle 843789

Eki Görüntüle 843821

Eki Görüntüle 843792

Eki Görüntüle 843794

Eki Görüntüle 843797

Eki Görüntüle 843800

Eki Görüntüle 843802

Eki Görüntüle 843819
Görünce 2-3 sene öncesi aklıma geldi bu oyunun kemik kitlesi çok iyidir. Gerçi eski kitleden esir kalmadı çoğu kişi bıraktı oyunu serverlerde oyuncu kalmadı

Bu oyunu 60 saat oynayıp bırakmıştım. Hikayesini bitirmedim. Single Player olarak oynamak sarmıyor ama multiplayeri çok iyi. Eğer arkadaşla oynuyorsanız 2 kat zevkli. Benim arkadaşım olmadığı için oyundan birileriyle tanışmıştım. Ama bir süre sonra sıkıyor sürekli aynı şeyleri yaptığımız için ama baya güzel oyun.

Aslında içerik bol. ASAP sunucusunu bilirsiniz. Her tür içeri var sunucuda. Pasif alma, suda yürüme, araç nitrosu (700 km/h hız yapılabiliyor) gibi bir sürü eklentiler var. Bu sadece 1 sunucu için. Arkadaşınız varsa RP sunucularına da katılabilirsiniz. RP'ler de gayet güzel.

Görünce 2-3 sene öncesi aklıma geldi bu oyunun kemik kitlesi çok iyidir. Gerçi eski kitleden esir kalmadı çoğu kişi bıraktı oyunu serverlerde oyuncu kalmadı

ASAP'tan Eric Beenz, Rosa, Peaceful ve Polar kalabildi sadece. 2 yıl önce bayağı eleman vardı. Jaguar, Fastic filan. Bu kişileri tanıyorsunuzdur belki. Klanlar arası savaşlar bile vardı. Çömezken çok zorlanıyordum. Klan açanın üssünü 1 gün işgal ediyorlardı :)

ASAP'tan Eric Beenz, Rosa, Peaceful ve Polar kalabildi sadece. 2 yıl önce bayağı eleman vardı. Jaguar, Fastic filan. Bu kişileri tanıyorsunuzdur belki. Klanlar arası savaşlar bile vardı. Çömezken çok zorlanıyordum. Klan açanın üssünü 1 gün işgal ediyorlardı :)
Jaguarin klanindaydim ben. Cok eglenceliydi 10 fpsle bile saatlerce oynardim.

Aslında içerik bol. ASAP sunucusunu bilirsiniz. Her tür içeri var sunucuda. Pasif alma, suda yürüme, araç Nitro'su (700 km/h hız yapılabiliyor) gibi bir sürü eklentiler var. Bu sadece 1 sunucu için. Arkadaşınız varsa RP sunucularına da katılabilirsiniz. RP'ler de gayet güzel.

ASAP'tan Eric Beenz, Rosa, Peaceful ve Polar kalabildi sadece. 2 yıl önce bayağı eleman vardı. Jaguar, Fastic falan. Bu kişileri tanıyorsunuzdur belki. Klanlar arası savaşlar bile vardı. Çömezken çok zorlanıyordum. Klan açanın üssünü 1 gün işgal ediyorlardı :)

Ben Alpha sunucusunda oynuyordum. Sunucuda sizin dediğiniz bütün özellikler vardı ve genellikle 17 kişi falan oluyordu. RP sunucuları boş oluyor ya da 2-3 kişi oluyor. 2-3 kişiylede zevkli olmadığı için ve oyun sürekli tekrar ettiği için bıraktım. Ama ara sıra sağa sola halat atıp uçmak için giriyorum. 1 saat takılıp çıkıyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı