Çözüldü Just Cause 3 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

eromero

Hectopat
Dün Steam'den JC3 XXL Edition aldım ve akşam bilgisayarı açık bırakıp indirdim, sabah kalktığımda oyna tuşuna bastım ama hiçbir tepki yok oyundan. Nasıl oyuna girebilirim?
Steam Cloud'la senkronize ediliyor falan diyor, durdur tuşu çıkıyor ama sonra oyna tuşuna geri dönüyor.

Çözüm
Hocam bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi, ah Just Cause be neden demiyorsun bilgisayarı yeniden başlat diye?
Dün Steam'den JC3 XXL Edition aldım ve akşam bilgisayarı açık bırakıp indirdim, sabah kalktığımda oyna tuşuna bastım ama hiçbir tepki yok oyundan. Nasıl oyuna girebilirim?
Steam Cloud'la senkronize ediliyor falan diyor, durdur tuşu çıkıyor ama sonra oyna tuşuna geri dönüyor.
Dosyaları doğrulamayı denediniz mi?

Ekran kartı Driver'ını güncellemeyi dene,
Bir adam canlı yayında da benzer durumu yaşamıştı :D Ve yayını durdurup güncelleme atınca girdiğini söyleyip oyuna devam etmişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyaları doğrulamayı deneyiniz, yerel dosyalardan uygulamayı açmayı deneyebilirsiniz.
Daha önce All in One Runtimes yüklemediyseniz yükleyiniz.

Dosyaları doğrulamayı deneyiniz, yerel dosyalardan uygulamayı açmayı deneyebilirsiniz.
Daha önce All in One Runtimes yüklemediyseniz yükleyiniz.

Dosyaları doğruluyorum şu an, yerel dosyalardan açmayı denedim ve evet AiO Runtimes yüklü.

Ekran kartı Driver'ını güncellemeyi dene,
Bir adam canlı yayında da benzer durumu yaşamıştı :D Ve yayını durdurup güncelleme atınca girdiğini söyleyip oyuna devam etmişti.

Şu an deniyorum.

Düzenleme: Dosyaları doğruladım ancak hala girilmiyor @DellaPesco @Deliable

Rapor al:

Rapor al:

Logfile Umarım düzgün yapmışımdır hocam sizin videonuzdan anladığım kadarıyla artık😁

Logfile Umarım düzgün yapmışımdır hocam sizin videonuzdan anladığım kadarıyla artık😁
Just Cause bilgisayarın canını yakan oyunlardan biri. Ben de GTX 1050 2GB'lık bir laptop kullanırken RAGE 2 açılmamıştı. Driver güncelleyince low ayarlarda oynayabilmiştim. Onun gibi olabilir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı