Just Cause 4 görevleri nasıl bulunur?

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar, hayatımda ilk kez hikaye tabanlı bir aksiyon oyununa başladım fakat görevleri nereden alacağımı bilmiyorum, ya da bulduğum görevin ana hikaye görevi mi yoksa yan görev mi olduğunu bilmiyorum. Buradan sonra nereye gideceğimi söyleyebilir misiniz?

20200920_222021.jpg

Alev işareti olan gerçek görev. Kaos puanları ile de kara parçalarını fethedeceksin. Simgelerin boyutundan anlaşılıyor yan görev mi ana görev mi olduğu. Yakın zamanda Just Cause 4'ü bitirdim ben de ama tam hatırlamıyorum. Hep ana görevlerden ilerleyebilirsin. Yan görevler genelde yeni dropların kilidini açmak için.

Alev işareti olan gerçek görev. Kaos puanları ile de kara parçalarını fethedeceksin. Simgelerin boyutundan anlaşılıyor yan görev mi ana görev mi olduğu. Yakın zamanda Just Cause 4'ü bitirdim ben de ama tam hatırlamıyorum. Hep ana görevlerden ilerleyebilirsin. Yan görevler genelde yeni dropların kilidini açmak için.

Teşekkürler. Bir sorum daha var. Sanırım ben bir şekilde başlangıç yaptığımız alandan ayrıldım başka bir bölgedeydim. Başlangıç bölgesine geri dönmem gerekli mi?

Teşekkürler. Bir sorum daha var. Sanırım ben bir şekilde başlangıç yaptığımız alandan ayrıldım başka bir bölgedeydim. Başlangıç bölgesine geri dönmem gerekli mi?
Göreve bastığınızda göreve gidiş yolunu verir zaten. Onun dışında oyun açık dünya olduğu için istediğiniz gibi gezebilirsiniz. Tabi sizin toprağınız olmayan bölgelerde düşmanlar çok daha fazla olacaktır.

Geri
Yukarı