Just Cause 4 Türkçe Yama %100 - Anonymous Çeviri

Daha fazla  
Just-Cause-Turkce-Yama-7.png

Başına buyruk casus Rico Rodriguez, çatışmalara, baskıya ve ekstrem hava koşullarına ev sahipliği yapan dev Güney Amerika ülkesi Solis'e gidiyor. Wingsuit'ini bağla, tamamen özelleştirilebilen kancanı kuşan ve ortalığı kasıp kavurmaya hazır ol!

Avalanche Studios'un geliştirip Square Enix'in yayınladığı meşhur Just Cause serisinin 4. oyunu olan Just Cause 4'ün Türkçe yama çalışmasına 27 Nisan 2021'de başladık ve 20 Eylül 2021'de test aşamasına geçtik. Yakın bir tarihte test aşamasını da tamamlayıp yamayı yayınlayacağız.

Yama, üyelik sistemimize dahil olacaktır ve çıktığında uygulamamız üzerinden erişilebilir olacaktır.

Just-Cause-Turkce-Yama-4.png
Just-Cause-Turkce-Yama-1.png
Just-Cause-Turkce-Yama-2.png
Just-Cause-Turkce-Yama-3.png
Just-Cause-Turkce-Yama-5.png
Just-Cause-Turkce-Yama-6.png

Başlığı Uncharted 4 diye okudum. Sonra Uncharted 4 PC'ye geldi mi? Diye baktım, şimdi fark ettim Just Cause 4'müş.

Zoruma gidiyor Türkiye oyun konusunda en çok oynayan ülkelerden birisi ama oyun çıkınca Türkçe dil desteği yok, çevirenler para için yapıyor, garip.

Zoruma gidiyor Türkiye oyun konusunda en çok oynayan ülkelerden birisi ama oyun çıkınca Türkçe dil desteği yok, çevirenler para için yapıyor, garip.
$=9.65
€=11.10
Oyun alan, alabilen yok. Korsan tercih ediliyor hep. Masraf, potansiyel ekstra kazanca degse sirketler niye yapmasin zaten ceviri?
Su RDR2 dava olayindan sonra akillanmis insanlar demek ki. Artik abonelik sistemi kullaniyorsunuz, legal olarak ceviri satmis olmuyorsunuz. Mantikliymis. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı