Just Cause serisi oynanmalı mı?

Measterpo

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar selam, Steam üzerinden Just Cause, Just Cause2, Just Cause3 satın almışım. Ancak hiç oynamadım oynamaya değer mi?
Hoşuma giderse Just Cause 4 alabilirim. Oynayan arkadaşlar önerir mi bu seriyi?

Just Cause 4'ü Epic Games bedava vermişti keşke alsaydınız. Sorunuza gelecek olursak OYNANMAZ MI BEEE özellikle 3'üncü oyun. Oyyyy.

Arkadaşlar selam, Steam üzerinden Just Cause, Just Cause2, Just Cause3 satın almışım. Ancak hiç oynamadım oynamaya değer mi?
Hoşuma giderse Just Cause 4 alabilirim. Oynayan arkadaşlar önerir mi bu seriyi?

3'te bırakmanızı öneririm çünkü 4'ü hiç sevmedim. Bence bu seri sandbox oyun olduğu için pek benlik değil ancak 4 oyunu da oynamış biri olarak en iyisi 3 bence. Hikaye önemi çok yok isterseniz tabii öğrenebilirsiniz ancak direk seriye giriş yapabilirsiniz çünkü söylediğim gibi sandbox oyun. Kafa dağıtmaya değer ancak bunu oynamak yerine daha güzel oyunlarda oynayabilirsiniz.

Just Cause'un hepsi var ama hiç hikayeye girmedim şu iple havada uçmak için girmiştim.
Ben ne zaman satın aldığımı bile hatırlamıyorum, şimdi gördüm.
Just Cause 4'ü Epic Games bedava vermişti keşke alsaydınız. Sorunuza gelecek olursak OYNANMAZ MI BEEE özellikle 3'üncü oyun. Oyyyy.
İzlediğimde pek hoşuma gitmemişti, şimdi önyargılarımı kırıp indirmeye başladım. JC4`ü Keşke alsaydım.
3'te bırakmanızı öneririm çünkü 4'ü hiç sevmedim. Bence bu seri sandbox oyun olduğu için pek benlik değil ancak 4 oyunu da oynamış biri olarak en iyisi 3 bence. Hikaye önemi çok yok isterseniz tabii öğrenebilirsiniz ancak direk seriye giriş yapabilirsiniz çünkü söylediğim gibi sandbox oyun. Kafa dağıtmaya değer ancak bunu oynamak yerine daha güzel oyunlarda oynayabilirsiniz.

Vallahi piyasada denemediğim oyun kalmadı, en son bu seri gözüme çarptı indirmeye başladım, sizlerin de görüşlerini merak ettiğim için açtım konuyu. Oyun olarak var mı öneriniz?

Oynaman gerekiyor denilebilecek bir oyun değil fakat stres atayım, iki vurup kırıp parçalayayım, değişik şeyler deniyeyim diyorsan üstüne bir oyun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı