JWIN X18U 2.1 Bluetooth ses sistemi alınır mı?

Bütçeniz nedir? Eğer müzik için alıyorsanız kesinlikle tavsiye etmem, eğer müzik için alacaksanız onun yerine güzel bir kulaklık almanızı tavsiye ederim çünkü o subwoofer ve hoparlörler sizi müzikten soğutur eğer müzik kulağınız iyiyse.
Bütçeniz yeterse bunu tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Bütçeniz nedir? Eğer müzik için alıyorsanız kesinlikle tavsiye etmem, eğer müzik için alacaksanız onun yerine güzel bir kulaklık almanızı tavsiye ederim çünkü o subwoofer ve hoparlörler sizi müzikten soğutur eğer müzik kulağınız iyiyse.

Adam 250 TL ürün için konu açmış bütçe az çok bu kadar sen adama 10X fiyatlı ürün öneriyorsun bro yapma böyle şeyler kalpten götürür adamı.

bence alınır yani 2.1 sistemi çok kaliteli değil ama iş görür

Adam 250 TL ürün için konu açmış bütçe az çok bu kadar sen adama 10X fiyatlı ürün öneriyorsun bro yapma böyle şeyler kalpten götürür adamı.

bence alınır yani 2.1 sistemi çok kaliteli değil ama iş görür
Bende zamanında ucuza kaçıp kaç defa öyle ses sistemi aldım hepsi şuan çöpte :D Hemen bozuluyorlar ve ses kalitesi çöp, bütçeniz yeterse diye yazdım zaten.

Fiyat beni aşıyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı