Küçük bilgisayar toplama

• Konuyu başlatan Mert Özdemir
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer tavsiyeler yetersiz kaldıysa, eski konuna mesaj at. Ama aradan 1-2 ay geçtiyse yeni konu aç.

Tamamdır. Ben bu bilgisayarı alacağım ama teknobiyotik sorunsuz kayseriye yollar mı ? birde hdd var bende üstünde sata 3.0 gb/sn yazıyor hitachi bu sata 1 mi oluyor. Normal hdd varda sata 2 sadece meraktan sordum yoksa birine vereceğim. Sata 1 ise .

- - - Güncellendi - - -

Amd a4 al diyor bir arkadaş yanınada 7480 al diyor a8'in sade performansından fazla gpu performansı alırsın dedi sizce ne yapayım a4 5300 fm2 + 7480 mi yapsam ?

Tamamdır. Ben bu bilgisayarı alacağım ama teknobiyotik sorunsuz kayseriye yollar mı ? birde hdd var bende üstünde sata 3.0 gb/sn yazıyor hitachi bu sata 1 mi oluyor. Normal hdd varda sata 2 sadece meraktan sordum yoksa birine vereceğim. Sata 1 ise .

- - - Güncellendi - - -

Amd a4 al diyor bir arkadaş yanınada 7480 al diyor a8'in sade performansından fazla gpu performansı alırsın dedi sizce ne yapayım a4 5300 fm2 + 7480 mi yapsam ?

Ya neden çok ezik ekran kartları almaya çalışıyorsunuz ? HD 7790 önerebileceğim en ucuz ve iyi bir kart Far Cry 3 1400x900 çözünürlükte orta ayarda 30 fps veren bir kart HD 7790.

Far cry 3 oynama derdim yok işte kardeş gta 4 oynatsın yeter. Dual graphics 7790 a açık ara fark atıyor sen neyin kafasındasın ?

- - - Güncellendi - - -

GT 9800 Kaç cm uzunlukta ya bilen varmı arkadaşlar ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı