K50 Ultra için Global ROM bulunuyor mu?

Reiiiss

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, K50 Ultra almak üzereyim lakin Çin ROM'u yukluymus. Bu işlerle hiç ugrasmadim. Çin ROM'unu Türkçe kullanabilir miyim ya da Google Play servisleri olur mu ya da Global ROM'u var mı telefonun? Varsa nasıl yüklerim, yardimci olabilecek var mı?

Arkadaşlar herkese merhaba, K50 Ultra almak üzereyim lakin Çin ROM'u yukluymus. Bu işlerle hiç ugrasmadim. Çin ROM'unu Türkçe kullanabilir miyim ya da Google Play servisleri olur mu ya da Global ROM'u var mı telefonun? Varsa nasıl yüklerim, yardimci olabilecek var mı?
YouTube'de vardı galiba videosu

Şu an k 50 ultra için global rom çıkmadı galiba daha sonra çıktığı zaman çin versiyonu yerine global rom yükleyebilir miyiz.

Arkadaşlar herkese merhaba, K50 Ultra almak üzereyim lakin Çin ROM'u yukluymus. Bu işlerle hiç ugrasmadim. Çin ROM'unu Türkçe kullanabilir miyim ya da Google Play servisleri olur mu ya da Global ROM'u var mı telefonun? Varsa nasıl yüklerim, yardimci olabilecek var mı?sBu oruların cevabını ben de arıyorum eğer alış ımın 91 yıllarında paylaşırsan sevinirim

Bu soruların cevabını Bende ariyorum bilgi paylaşımında bulunursan sevinirim. memnun musun telefondan teşekkürler

Son düzenleme:
Şu an k 50 Ultra için global ROM çıkmadı galiba daha sonra çıktığı zaman Çin versiyonu yerine global ROM yükleyebilir miyiz?

Bu soruların cevabını bende ariyorum bilgi paylaşımında bulunursan sevinirim. Memnun musun telefondan teşekkürler.

Hocam basit Google ayarları yükle seçeneği var zaten Çin ROM'unda onu aç Xiaomi'nin kendi uygulama mağzasından Play Store indirin ve rahatınıza bakın.

Ayarlarda var bu seçenek isterseniz bununla ilgili bir video atayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı