K568 vs Galax Stealth 03

Numpad ve anahtar arasında tercih yapmanız gerekiyor. Eskiden olsa 100TL'ye kırmızı anahtar alıp değiştirmenizi önerirdim ama fiyat 300TL civarına çıkmış. Mavi anahtarlardan rahatsız olacaksanız uzak durmalısınız, ben de aldım ama iade etmek zorunda kaldım ne yazık ki. İnventus'a K582 modeli de gelmiş, kalite olarak aynılar, tam boy ve kırmızı anahtarlı.

Tamam hocam. Tek sitede satıldığında klavye gerçek değil o zaman, öyle mi?
Senelerdir klavyenin Red Switch versiyonu yok. Ayrıca gerçek değil demedim, satıcı yanlış yazmış olabilir dedim. Belki customize etmişlerdir fakat customize ettiklerini de yazmamışlar. K552 ile karıştırıp yanlış yazmış olabilirler.

Red Switch "üretilmemiş" modele Red Switch yazmak normal değil.

Senelerdir klavyenin Red Switch versiyonu yok. Ayrıca gerçek değil demedim, satıcı yanlış yazmış olabilir dedim. Belki customize etmişlerdir fakat customize ettiklerini de yazmamışlar. K552 ile karıştırıp yanlış yazmış olabilirler.

Red Switch "üretilmemiş" modele Red Switch yazmak normal değil.
Gerek yok koskoca siteye karşı çıkmaya, kendiniz mi üretiyorsunuz da bu kadar eminsiniz?

REDswitch.PNG

Gerek yok koskoca siteye karşı çıkmaya, kendiniz mi üretiyorsunuz da bu kadar eminsiniz?

Eki Görüntüle 1346288
Algılama veya anlama sorununuz var sanırım.

Üretimi "BLUE SWITCH" olarak yapılan bir klavye "RED SWITCH" olarak satılıyorsa, orada ya bir customize vardır ya da yazım yanlışı vardır. Ben de diyorum ki, ya customize edilmiştir ya da satıcı yanlış yazmıştır. Neyi uzatıyorsunuz tam olarak ?

Eğer üretimi Red Switch olsaydı, kendi sitesinde Red Switch yazardı. Bu foruma Redragon klavyelerinin önerilmesini sağlayan kişi benim. Bu klavyeyi de sürekli Blue Switch olarak öneririm. İnventus hariç herkes Blue Switch satıyorsa, demek ki ortada bir değiştirilme durumu söz konusu.

Galax Stealth 03, Konfulon V5 ve MF Product 0570'e ( Şu an satılmıyor sanırım. ) marka basılıyor diye biliyorum. Alınır mı veya alır mısınız orasını bilemiyorum ama ben bütçe belirtirseniz daha iyileri önerilebilir diye düşünüyorum.

Üretimi "Blue Switch" olarak yapılan bir klavye "RED Switch" olarak satılıyorsa, orada ya bir customize vardır ya da yazım yanlışı vardır. Ben de diyorum ki, ya customize edilmiştir ya da satıcı yanlış yazmıştır. Neyi uzatıyorsunuz tam olarak?

Eğer üretimi Red Switch olsaydı, kendi sitesinde Red Switch yazardı. Bu foruma Redragon klavyelerinin önerilmesini sağlayan kişi benim. Bu klavyeyi de sürekli Blue Switch olarak öneririm. İnventus hariç herkes Blue Switch satıyorsa, demek ki ortada bir değiştirilme durumu söz konusu.

Koca forumda siz mi başlattınız yani Redragon akımını? Vay be! Bende bir marka seçeyim o zaman kendime. Galax! Galax'ı da ben başlattım o zaman. :D
Galax Stealth 03, Konfulon V5 ve MF Product 0570'e ( Şu an satılmıyor sanırım. ) Marka basılıyor diye biliyorum. Alınır mı veya alır mısınız orasını bilemiyorum ama ben bütçe belirtirseniz daha iyileri önerilebilir diye düşünüyorum.

Doğrudur. Birileri tarafından marka basılıyor olabilir. Asıl üreticisi kim bilmiyorum fakat ürün fiyatına göre güzel.

Koca forumda siz mi başlattınız yani Redragon akımını? Vay be! Bende bir marka seçeyim o zaman kendime. Galax! Galax'ı da ben başlattım o zaman. :D
Boş konuşmanın lüzmu yok. İnsanlar daha Redragon markasını bilmezken ben burada Redragon klavyeleri öneriyordum. Ben önermeden önce kaç konuda Redragon önerilmiş ? K552'nin K'sını bile bilmeyenler vardı.

Galax'ı keşfeden ve öneren sizseniz, siz de o zaman foruma Galax'ı gösteren kişi olursunuz, basit.

Boş konuşmanın lüzmu yok. İnsanlar daha Redragon markasını bilmezken ben burada Redragon klavyeleri öneriyordum. Ben önermeden önce kaç konuda Redragon önerilmiş? K552'nin K'sını bile bilmeyenler vardı.

Galax'ı keşfeden ve öneren sizseniz, siz de o zaman foruma Galax'ı gösteren kişi olursunuz, basit.

Tamam hocam doğrudur bir şey demedim. En Redragon sizsiniz.

Sizin var sanırım, İnventus'tan gelen mail bile kırmızı anahtar olduğunu söylüyor. Hatta "RED" yazmışlar ki anlayın artık, büyük harf yazarlarsa belki inanırsınız. 🙂

Üretimi "BLUE SWITCH" olarak yapılan bir klavye "RED SWITCH" olarak satılıyorsa, orada ya bir customize vardır ya da yazım yanlışı vardır. Ben de diyorum ki, ya customize edilmiştir ya da satıcı yanlış yazmıştır. Neyi uzatıyorsunuz tam olarak ?
Yine uzatan sizsiniz, almak isteyen alabilir ve daha fazla kullanıcıyı da yanılgıya düşürmeyin. Customize değil, yazım yanlışı da değil, bu klavye kırmızı anahtarlara sahip. Yukarıda atılan linkte de kanıtı var gibi gözüküyor zaten.

Vay be, klavyeyi keşfeden kendisiymiş beyefendinin. Önerilmesini sağlamış falan, komik düşürmeyin kendinizi. Redragon distribütörlük falan verseymiş keşke size, klavyenin satılmasını siz sağladınız ya. Hatta bekle, üreten de sizsiniz ki biliyorsunuz kırmızı anahtarlı versiyonunun bulunmadığını, nasıl anlayamamışım bu zamana kadar? 🤪

Değişik bir arkadaş genel olarak, anlamıyor deyin geçin. Anahtarları kırmızı, gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Kanıtı da var yukarıda. Redragon kalitelidir fiyatına göre, numpad yokluğuna da alışabilirseniz daha iyisi yok bu bütçede.

Geri
Yukarı