K70 Lux ışıkları yanıyor ama çalışmıyor

Cellan

Hectopat
Dediğim gibi arkadaşlar galiba sorun bilgisayarda ama bir türlü çözemedim durumu. Bazen beyaz oluyor, klavye bazen gökkuşağı gibi ama sadece LED'leri yanıyor, tuşlara basınca çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arada bana da oluyor. Kronik sorun gibi birşey. Bazen USB kablosunu çıkartıp takınca düzeliyor, bazen düzelmiyor. Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum 3 kez karşılaştım bu durumla. Kesin bir çözüm bulamamakla beraber garantiye göndermenizi öneririm.

Arada bana da oluyor. Kronik sorun gibi birşey. Bazen USB kablosunu çıkartıp takınca düzeliyor, bazen düzelmiyor. Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum 3 kez karşılaştım bu durumla. Kesin bir çözüm bulamamakla beraber garantiye göndermenizi öneririm.
Garantisi yok maalesef.Nerede tamir etirebilirim ?

Corsair yetkili servis hizmeti Boğaziçi Bilgisayar firması tarafından yapılıyormuş.

Tel no: +90(212)2892121 diye kayıtlı.

Selam. Bu sorun benim yaşadığım ile aynı. Büyük İhtimal İCUE yazılımından kaynaklı. Konuyu inceleyebilirsiniz, bende çözüm arıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı