Kaan N2 Fotoğraf Kaydetmiyor

Yuny

Hectopat
Makaleler
2
Kaan N2 kullanıyorum, her şey arkadaşımın SD kartını takana kadar normaldi. SD karttan fotoğraf almak için taktık ama onu da alamamışız yeni fark ettim. Neyse SD kartı tak çıkar yaptıktan sonra çektiğim resimler falan kaydedilmemeye başlandı. SS aldığımda telefon Ekran Görüntüsü alınamadı diye bir uyarı veriyor. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaan N2 kullanıyorum, her şey arkadaşımın SD kartını takana kadar normaldi. SD karttan fotoğraf almak için taktık ama onu da alamamışız yeni fark ettim. Neyse SD kartı tak çıkar yaptıktan sonra çektiğim resimler falan kaydedilmemeye başlandı. SS aldığımda telefon Ekran Görüntüsü alınamadı diye bir uyarı veriyor. Yardım ederseniz çok sevinirim.
Sıfırlamayı deneyin.

Varsayılan kayıt konumları bozulmuştur diye tahmin ediyorum. Ayarlarda arayın dediğim şeyi, bulamazsanız garantiye yollayın, o da yoksa kartla kullanacaksınız mecbur, elinizde kalma ihtimali yüksek yazılımını kurcalayıp düzeltmeye çalışırsanız.

Varsayılan kayıt konumları bozulmuştur diye tahmin ediyorum. Ayarlarda arayın dediğim şeyi, bulamazsanız garantiye yollayın, o da yoksa kartla kullanacaksınız mecbur, elinizde kalma ihtimali yüksek yazılımını kurcalayıp düzeltmeye çalışırsanız.
Bir SD kart taktım diye telefon garantilik mi oldu şimdi. Başka bir SD kart takarak kullansam düzelir mi?

Taktığın SD Kart bozuktu büyük ihtimal. Lumia telefonumda da aynı sorunu yaşamıştım bozuk SD Kart takıp çıkardıktan sonra SS almamaya başlamıştı. SD kart takmadan format attım SD kartıda PC üzerinde biçimlendirdim sorun çözülmüştü.

En iyisi format atmak gibi gözüküyor.
Sorunum telefona format atınca çözüldü yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı