Kabarık saç kötü mü durur?

Count Dooku

Centipat
Merhabalar,
Saçlarımı mart ayından beri uzatıyorum. Son bir aydır kabarık durmaya başladı. Benim epey hoşuma gitti önden görüntüsü gözlükle falan. Ama forumlara falan baktığımda insanlar şikayet ediyordu kabarık saçtan. Acaba ben mi hatalıyım diye sorgulamadım değil o yüzden buradayım. Bir de görünüşü bozmadan nasıl yan tarafları toparlayabilirim?

Kabarık saçı olanlar öyle düşünüyor ama düz saçı olanlar çok özeniyor onu gördüm. Mesela benimki dalgalı kıvırcık, diyorum çok kabarık dağınık oldu diye ama düz saçlı arkadaşlarım çok güzel elleme falan diyorlar.

Kabarık saçı olanlar öyle düşünüyor ama düz saçı olanlar çok özeniyor onu gördüm. Mesela benimki dalgalı kıvırcık, diyorum çok kabarık dağınık oldu diye ama düz saçlı arkadaşlarım çok güzel elleme falan diyorlar.

Benim saçım da normalde düz. Uzun hali hoşuma gitmiyordu pek kafamı küçük gösteriyordu saç değil de keçi postu var sanki. Fakat 3'e vurdurdum Mart ayında. Şimdi uzadıkça kıvrımlar oluşmaya başladı kenarda köşede ve cidden çok hoş duruyor bence. İlk defa görünüşümü bu kadar beğendim.

Şimdi uzadıkça kıvrımlar oluşmaya başladı kenarda köşede ve cidden çok hoş duruyor bence. İlk defa görünüşümü bu kadar beğendim.
Aynen ben de mesela düz olsun düzgünce tararım falan diye uğraştım kaç zaman:) Demek insan kendi elinde olmayanı seviyor anlaşılan:)

Yeni konular

Geri
Yukarı