Kabataş Erkek Lisesi mi? Üsküdar Amerikan mı?

Sahircan

Hectopat
Daha fazla  
Üsküdar Amerikan Lisesi'nden %80 burs aldım ve kaydım duruyor. Aynı zamanda da Kabataş Erkek'in de puanı benim puanıma kadar düştü. Sizce hangisini seçmeliyim? Çok kararsız kaldım.

Merhaba, bende Kabatasi ve Uskidar Amerikan Lisesini kazandim ama gitmedim, cunku farkli bir okula gittim. Haytimdaki en buyuk yanlisliklardan birisini yapmis olabilirim. Su an 10 sinifi okuyorum. Kabatsa gitmek istersem yine 10. siniftan devam edicem, ancak Uskudar Amerikan ara siniftan almiyomus, bu yuzden en bastan baslamam gerekecekmis. Yani 11. sinifta olmam gereken zamanda 9. sinif olucam. Bu arada, hic hazirlik okumadim vede amerikada okumak istiyorum. Baktim Uskudar Amerikan yurtdisinda cok iyi universitelere ogrenciler yollamis. Bilmiyorum, Amerika hayali 2 sene kaybetmeye degirmi, sizin dusunceniz nedir, lutfen ciddi bir sekilde cevap verin, acil yardima ihtiyacim var. Sen hangisini sectin, karakindan memnunmusun ? Lutfen, bana yardim et.

Üsküdar Amerikan Lisesi'nden %80 burs aldım ve kaydım duruyor. Aynı zamanda da Kabataş Erkek'in de puanı benim puanıma kadar düştü. Sizce hangisini seçmeliyim? Çok kararsız kaldım.

Merhaba abi ben bu sene Üsküdar Amerikan. Öğrencisiyim sen hangi tercihi yaptın eğer Üsküdar Amerika'na gidip mezun olduysan bana tavsiye verebilir misin?

Geri
Yukarı