Kabine toplantısı sonuçları ne olur?

Neverchanges

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Selam dostlar. Bildiğiniz üzere 1-2 saat önce 17 Şubat 2021 Kabine Toplantısı başladı. Peki sonuçları tahminen ne olur -Lise sınavlarının durumu, ara sınıfların açılıp açılmayacağı.- bir tahmininiz var mıdır?

Not: Konuya girip "Biğz nerdeğn bilelim kahin miyiz?" yazacaksanız hiç girmeyin. Ben sizden tahmin istiyorum, cevap değil.

Bence ara sınıflar Online eğitime devam edecek ama her türlü sınavları yapacaklar gibime geliyor. Çünkü ziya Selçuk bu konuda bayağı katı ve 1 Mart'tan itibaren kesin olarak sınav yapılacağını falan söyleyecekler.

Ek olarak bir tavsiye vereceğim. Arkadaşlar bu sınavları öyle böyle zaten yapacaklar, olmaz deyip çalışmamazlık yapmayın çünkü pat diye yaparlarsa perişan olursunuz.😞

Riski almak zorundalar yüz yüze eğitim bir vakit açılır ama yeniden kapatırlar yada belirli şartlar altında devam eder, sınavlar kesin olur olmak zorunda da bilmiyorum bu durum 1 sene daha devam eder forumlara, yabancı sitelere bakıyorum kimileri aşıların bile belli başlı işe yaramadığı yönünde İngiltere'de ki mutasyon neticesinde astrazeneca'nın işe yaramadığı yönünde yazılar okuyorum bazıları pfizer'ın aşılarının mutasyon sonucu etkisiz kaldığından bahsediyor, ilerleyen süreçte dünyayı çok daha etkili bir tehlike bekliyor yazın yeniden zorunlu olarak tam kapanma bekliyorum bunu mecburi yapacaklar umarım yanılırım.

Bence ara sınıflar Online eğitime devam edecek ama her türlü sınavları yapacaklar gibime geliyor. Çünkü ziya Selçuk bu konuda bayağı katı ve 1 Mart'tan itibaren kesin olarak sınav yapılacağını falan söyleyecekler.

Ek olarak bir tavsiye vereceğim. Arkadaşlar bu sınavları öyle böyle zaten yapacaklar, olmaz deyip çalışmamazlık yapmayın çünkü pat diye yaparlarsa perişan olursunuz.😞

Online eğitim yüz yüze sınav saçma o zaman sınavlarda Online olsun.

Online eğitim yüz yüze sınav saçma o zaman sınavlarda Online olsun.

Keşke... Online eğitimden bir şey anlamıyorum ama sınavı yüz yüze oluyorum. Saçma.
Ayrıca ilk okul, orta okulların sınavları iptal oluyor bize niye olmuyor anlamış değilim.
Sanırım dayısı milletvekili olanlardan sonra orta okullu olanlara da ayrıcalık sağlanmaya başlandı. 😕

Keşke... Online eğitimden bir şey anlamıyorum ama sınavı yüz yüze oluyorum. Saçma.
Ayrıca ilk okul, orta okulların sınavları iptal oluyor bize niye olmuyor anlamış değilim.
Sanırım dayısı milletvekili olanlardan sonra orta okullu olanlara da ayrıcalık sağlanmaya başlandı. 😕

Ben LGS öğrencisiyim bu sene parayı veren kazanacak gibi duruyor etütler yüz yüze açık ama okullar değil Online eğitimden bir şey anlayamıyorumda derslere girmesem benim için daha iyi ama not sıkıntısı yüzünden giriyorum bir de üstüne LGS'deki soruları kısalltılar bu sene işimiz zor (soruların kısa olması demek matematik fen gibi derslerin kolaylaşıp diğer derslerin zorlaşması demek)

Geri
Yukarı