Kablo bağlı olmasına rağmen kulaklık veya hoparlör yok hatası

ulanridvan

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bilgisayarımda bir problem yoktu. Bilgisayarı bugün açtığımda kulaklık veya hoparlör yok hatası alıyorum. Monitör hoparlorunu kullanıyorum. Monitöru ve ses kablosunu başka bir PC'ye bağladığımda sorunsuz çalışıyor fakat mevcut PC'ye taktığımda bu sorunla karşılaşıyorum. Ses ve görüntü driverlarını hepsini silip güncel driverları yükledim fakat sorun devam ediyor. Monitörun ses kablosunun kasaya bağlanan tarafı USB girişli. Kasanın USB girişinde de bir problem yok olsaydı mouse ve klavyeyi aynı yere takınca çalışmazdı. Birdenbire böyle oldu yardımcı olursanız çok sevinirim <33

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses aygıtlarını yönete girebilirmisin devre dışı bırakılmış olabilir
Hoparlörü algılamıyor ama yeşil jak kulaklık girişli yere kulaklık takınca ses geliyor çalışıyor.
Hoparlörü algılamıyor ama yeşil jak kulaklık girişli yere kulaklık takınca ses geliyor çalışıyor.
söylemeyi unutmuşum. monitorden kasaya giden ses kablosunu ne zaman bağlasam 1 2 dakika içinde bilgisayarda bir sorun oluştu diyip çöküyor. bilgisayarı tekrardan başlatıyor.

Benzer sorun bende de vardı. Saçma gelebilir ama ben tüm ses kablolarını çıkarıyorum, bilgisayarı kapatıp açıyorum, sonrasında takınca sorun düzeliyordu. Sizde olur mu bilemem.

söylemeyi unutmuşum. monitorden kasaya giden ses kablosunu ne zaman bağlasam 1 2 dakika içinde bilgisayarda bir sorun oluştu diyip çöküyor. bilgisayarı tekrardan başlatıyor.
Bilgisayarın Büyük İhtimmalle Teknik Sıkıntısı Var.

bi format atalım bakalım. bilgisayar çökünce şu hatayı veriyor. "driver power state failure". Arkasındaki jak girişli hoparlor yeri çalıstıgı icin hoparlor takıp kullanılabilir. Kasa satılacağı için çokta problem değil.

bi format atalım bakalım. bilgisayar çökünce şu hatayı veriyor. "driver power state failure". Arkasındaki jak girişli hoparlor yeri çalıstıgı icin hoparlor takıp kullanılabilir. Kasa satılacağı için çokta problem değil.
Heee hatası tekniksel demiştim. driver power yani elektrik yetersiz yada driver hatalı yüklenmiştir ama format da işe yarar diye düşünüyorum karışık desek yani

Yeni konular

Geri
Yukarı