Kablo ekran kartına takılı olmasına rağmen işlemcinin ekran kartı kullanılıyor

tolgahan55

Hectopat
Merhaba arkadaşlar kısa süre önce bu sorunu yaşamaya başladım bilgisayarım ekran kartını görüyor fakat işlemcinin grafik kartını kullanıyor VGA kablosu harici ekran kartına bağlı nasıl bir sorun anlamadım. Ekran kartım ATI Radeon 4600 HD.

Yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar.

Merhaba arkadaşlar kısa süre önce bu sorunu yaşamaya başladım bilgisayarım ekran kartını görüyor fakat işlemcinin grafik kartını kullanıyor VGA kablosu harici ekran kartına bağlı nasıl bir sorun anlamadım. Ekran kartım ATI Radeon 4600 HD.

Yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar.

Sanırsam ekran kartı arasında geçiş yapman lazım bunun içinde YouTube'dan videolar var istersen bir bak.

Eğer PC ekran kartını görüyorsa tabii görev yöneticisinden kontrol edebilirsin.

Veya bu linkede bakabilirsin.

Sanırsam ekran kartı arasında geçiş yapman lazım bunun içinde YouTube'dan videolar var istersen bir bak.

Eğer PC ekran kartını görüyorsa tabii görev yöneticisinden kontrol edebilirsin.

Veya bu linkede bakabilirsin.

Benim istediğim harici ekran kartımı kullanabilmek işlemcim Intel Pentium olduğun için harici ekran kartında daha fazla performans alıyordum.

Benim istediğim harici ekran kartımı kullanabilmek işlemcim Intel Pentium olduğun için harici ekran kartında daha fazla performans alıyordum.

Tamam onun resimde seçtiğini değil de seçmeden önce nasıl ona bakarak yapabilirsin veya direk işlemci ekran kartını devre dışı bırakma yaz Chrome'a.

Mesela şu an işlemciden geliyor görüntü ekran kartından çıkarıp anakarta taktım ve işlemciye geçti ekran kartına takarsam oraya geçecek çünkü BIOS ayarlarım Auto da.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı