Kablo Net İnternet Yavaşlığı

hayaletbabo

Hectopat
Öncelikle herkese selamlar. Kablo net kullanmaktayım ve 100 GB AKN'yi geçtiğim için hız düşümü oldu. Normalde 16 MBps olması gereken internet hız testlerinde en fazla 3-4'ü gösteriyor. Müşteri hizmetlerini aradım bir sorun olmadığını söyledi ve bir e-mail adresi verdi. Verdiği e-mail adresi ise mail atmaya çalıştığım zaman gözükmüyor ve mail atamıyorum.

Kablo net mail adresini bilen veya sorunun sebebini bilen yardımcı olabilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde kotan bitmemişken hız değerlerin gerçeğe yakın kota bittikten sonra düşmesi gerekenden daha az bir hıza düşüyorsa problem senden kaynaklı değil gibi gözüküyor. Normal hızınız neydi?

Aynı mail hatasını bende Turk Telekom'a mail atarken yaşamıştım. Eğer mail adresiniz Gmail ise Hotmail'den, Hotmail ise de Gmail'den denemenizi tavsiye ederim. Eğer hala gönderemiyorsanız iletinizi taslak kaydedip mail adresini silip tekrar yazmayı deneyin, ben sorunu hotmail üzerinden bu şekilde çözmüştüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı