Kablolu ağ şifresini öğrenme

erkansaglam

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, komşumuzla ortak internet aldık. Bizimki kablolu ağ. Bu kablolu ağın şifresini nasıl öğrenebilirim? Kablosuz olsaydı ağ ve paylaşım merkezinde kablosuz ağları yönet deyip bulurdum. Peki kablolu ağın şifresini nasıl öğrenebilirim?

Kablosuz olsaydı bulacağın şifre sadece kablosuz internete bağlanmanı sağlayan modeme ulaşmanı sağlayan şifre olurdu.

Kablolu olarak aradığın şifre modeme ulaşmanı sağlayan şifre mi? Admin admin v.b denemen gerek. O değil de direkt internet bağlantı şifren ise kimin üzerineyse fatura ona sor...da komşun yani neden sormuyorsun? Ben merak ettim ne yapacaksın o şifreyle.

Ben telefondan modemimize bağlanmal istiyorum ama babam şifreyi vermiyor nedeni-İnternetten dosyalar ve oyunlar indiririm diye korkuyor ceza gelirmiş internet sınırsız.Şifreyi nasıl bulurum PC benim. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı