Kablolu internet vs Xiaomi Mi Wi-Fi Pro sinyal yakınlaştırıcı

Bettlejuice

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda adaptör kullanıyorum. Ama interneti ciddi oranda (64Mbps normalde, 18Mbps PC'de) düşürüyor. Xiaomi Mi Wi-Fi Pro sinyal yakınlaştırıcı mı alsam daha faydalı olur yoksa kablo mu çekmeliyim?
Amacım yayın yapmak.

Ben kullanıyorum ve aman aman bir performansı yok. Kablo çekmek her zaman daha iyidir zaten. Yakınlaştırıcı ile 100Mbps internette 10-20 civarı alıyorum.

Mi Wi-Fi Pro gibi Wi-Fi sinyal arttırıcılar günlük kullanım için idare etse de yayın, oyun gibi işler için pek stabil bir bağlantı alabileceğinizi söyleyemeyeceğim. Mümkünse kablo çekmenizi, mümkün değilse ve Wi-Fi bağdaştırıcınız 5 GHz frekansını destekliyorsa 5 GHz frekansını destekleyen bir router kullanmanızı öneririm.

Mi Wi-Fi Pro gibi Wi-Fi sinyal arttırıcılar günlük kullanım için idare etse de yayın, oyun gibi işler için pek stabil bir bağlantı alabileceğinizi söyleyemeyeceğim. Mümkünse kablo çekmenizi, mümkün değilse ve Wi-Fi bağdaştırıcınız 5 GHz frekansını destekliyorsa 5 GHz frekansını destekleyen bir router kullanmanızı öneririm.
kablo çekmem mümkün, fakat hangisinin daha etkili olduğunu bilmediğimden sordum, teşekkürler.

Geri
Yukarı