Kablolu internette internet bağlantısı kesilir mi?

Daha fazla  
Ben USB Wi-Fi kullanıyordum internet 10 dakikada bir kesiliyordu. Yakında kabloluya geçeceğim, internet kesintisi yine olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet eğer elektrik gider, hat kesilir veya kablo çıkarsa kopabilir. PCI slotuna takılan Wi-Fi kartlarında USB'de oluşan bu sorunlar yaşanmaz.

Tam anlamadım şimdi elektrik gitme saat kesilmesi ve kablo çıkması dışında kendi kendine durduk yere internet kopması yaşar mıyım çünkü USB Wi-Fi'de sıfır almıştım taktım ve kendi kendine internet gidiyordu, ben sağ alttan Wi-Fi'yi tekrar kapatıp açtığım zaman internet geliyordu şimdi kablo almayı düşünüyorum aynı sorunu yaşar mıyım yaşamaz mıyım emin değilim.

Tam anlamadım şimdi elektrik gitme saat kesilmesi ve kablo çıkması dışında kendi kendine durduk yere internet kopması yaşar mıyım çünkü USB Wi-Fi'de sıfır almıştım taktım ve kendi kendine internet gidiyordu, ben sağ alttan Wi-Fi'yi tekrar kapatıp açtığım zaman internet geliyordu şimdi kablo almayı düşünüyorum aynı sorunu yaşar mıyım yaşamaz mıyım emin değilim.
Eğer yazılımsal bir problem olmaz ise hayır oluşmaz.

Eğer yazılımsal bir problem olmaz ise hayır oluşmaz.
İnşallah öyle olur deneyip göreceğim ama büyük ihtimal düzeleceğini düşünüyorum çünkü USB wi-fi'yi aldığım zaman içerisinde dvd'yi de çıktı fakat benim kasa da DVD sürücü kısmı olmadığı için ne yazık ki yazılımını yükleyememiştim sanırım birazcık da ondan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı