Kablolu/Kablosuz Kulaklık Önerisi

uwutku

Kilopat
Baştan söyleyeyim önereceğiniz kulaklıkların rahat olması önceliğim. Sonrasında uzun ömür geliyor. En son sırada oyun/müzik performansı var. Anlayacağınız rahat etmek istiyorum :)

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarla, ayrıca telefonla birlikte kullanabileceğim kablosuz bir kulaklık lazım. Masaüstü bilgisayarda Bluetooth yok. Bu yüzden hem kablolu hem kablosuz kullanabileceğim bir model lazım. Masaüstü için kablo USB veya 3.5mm çıkışlı olmalı, telefon için kablosuzda Bluetooth olmalı. Anlayacağınız durum karışık :) Böyle bir model varsa kulak içi olanlar hariç önerilere açığım.

Eğer yoksa ki benim tahminim bu yönde, masaüstü için 1 adet kablolu, telefon için 1 adet kablosuz kulaklık alacağım. İkisi birlikte 400 TL civarında olursa iyidir. Bu seçenekte kablolu kulaklık oyun için, kablosuz kulaklık müzik ve görüşmeler için olacak ve yine kablosuz model kesinlikle kulak içi olmayacak. Kanal içi modeller problem yaratmaz.
Başta söylediğim gibi performansı çok önemli değil, rahat olsun benim olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Plantronics BackBeat GO 600 model kulaklığı satın aldım. Benim kriterlerimde bir kulaklık arayan herkese tavsiye ederim. :) ( Yanlışlıkla şu öne çıkar dedim ne işe yarıyorsa geri alın lütfen.)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı