Kablolu Kulaklığı Kablosuz Kulaklığa Çevirmek

The World

Hectopat
Daha fazla  
Elimde çok sevdiğim bir AKG K520 kulaklığım var, teşhir ürünü olduğu için indirimli almıştım ama hemen dağılmıştı. Tam istediğim tipten bir kulaklık çok baktım kablosuzlardan istediğim gibi bulamadım. Benim bu kulaklığı batarya vs. takarak kablosuz kulaklığa çevirme şansım var mı ?

Maalesef, bu iş için en azından 100$ civarındaki bir aygıtı alman gerekiyor, markasını tam hatırlamıyorum. Ki bu aygıtta sadece bazı kulaklıklarla beraber kullanılabiliyor. Tavsiyem AKG K912 alman.

Tp-Link HA100 Bluetooth-NFC 4.1 Kablosuz Çevirici Audio Fiyatı
Ebay'de benzerleri vardır, gücü de tekli powerbanklerle halledebilirsin güç gereksinimleri kontrol ettikten sonra.

Benzer şekilde gömleğe sabitlenen mandallı 2li kulaklık takılabilen bluetooth ürünler var; belki o kulaklıkları çıkartıp kendi kulaklığını takabilirsin; gene güç gereksinimlerini kontrol ederek.

Araştırırsın.

Sonuç pek wireless olmayacak, kablolu kullansan daha iyi olur bence ama tercih senin.

İşçiliğin iyi ise:Convert Any Headphones to Bluetooth Wireless

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı